„Bilstein“ amortizatoriai – geltonoji linija

2 liepos 2014, 21:17

Prekės ženklas „Bilstein“ yra vienas iš geriausių pasirinkimų ieškant tokių pakabos dalių kaip amortizatoriai ar spyruoklės. Populiariu „Bilstein“ produktu yra labai charakteringi serijos B6 ir B8 amortizatoriai, kurių geltona spalva yra tik vienas bruožas, išskiriantis juos iš konkurentų.

Įmonė „Bilstein“ buvo įkurta 1873 metais, o po 55 metų pradėjo gaminti automobilių dalis. Nuo to laiko įmonė pradėjo kurti savo įvaizdį kaip vieno iš pirmaujančių prekių ženklų atsarginių detalių rinkoje. Patirtis susijusi su automobilių sportu lėmė, kad įmonės pasiūla padengia didžiąją dalį pakabos dalių, skirtų tiek serijiniams, tiek sportiniams automobiliams.

„Bilstein“ B6 ir B8 – tai monovamzdžio amortizatoriai pagaminti „upside-down“ technologijos pagrindu, kurios pradininkai yra „Bilstein“. Suspaustos dujos minimalizuoja tepalo putojimą, tai  pagerina amortizatoriaus savybes. Monovamzdžio konstrukcija geriau išgarina karštį, kurį cilindre sukuria stūmoklis. Sportinių automobilių pasaulyje jau ne vieną kartą buvo sprogę amortizatoriai nuo netinkamai išgarinamo karščio.

Todėl ir gimė „upside-down“ technologija. Ji buvo sukurta sportinių automobilių pasauliui, o iš ten buvo perkelta į serijinių automobilių pasaulį. Šių amortizatorių ypatumas yra stūmoklio montavimas apačioje ir amortizatoriaus vamzdžio vedimas per riebokšlius. Tai leidžia trinties jėgoms pasiskirstyti aukščiau, o slopinimo jėga lieka tokiame pat paviršiuje, kad ir kokios bebūtų sąlygos. Todėl automobilio stabilumas yra labai geras.

Visi šie sprendimai pasitvirtina tiek lenktynių trasoje, tiek paprastame kelyje, kai dažnai naudojamos priekabos ar vežami dideli svoriai. Amortizatoriai užtikrina geresnį valdymą ir puikų sukibimą su kelio danga.

Deja, požiūris į amortizatorių svarbą automobilyje dar iki šių dienų yra labai paviršutiniškas. Apie amortizatorių vaidmenį automobiliuose labiau supranta mechanikai arba žmonės susidūrę su sportu. Siunkioje lenktynių trasoje arba dažnai pergalę lemia pakabos elementai, tokie kaip  amortizatoriai, o ne variklio galia.

Sėkmė tai ne tik trofėjus ant spintos, bet ir laimingas trasos finišo pasiekimas. Padėti čia gali pripažinti „Bilstein“ B6 amortizatoriai. Jų išmatavimai leidžia juos montuoti į standartinius automobilius, be jokių papildomų modifikacijų.

Damian‘as Tybuszewski‘is, „Auto Partner“ SA:

– „Bilstein“ B6 ir B8 amortizatoriai visgi skirti automobiliams su žeminančiomis, kietesnėmis spyruoklėmis. Automobilio žeminimo procesas visgi reikalauja žinių. Jokiais būdais negalima pjauti standartinių spyruoklių. Neteisingai atliktas automobilio sužeminimas gali atsiliepti neigiamai – visiškai pablogės automobilio valdymo savybės“.

Pagrindinės priežastys kodėl vairuotojai nusprendžia sužeminti automobilį – tai estetinė išvaizda ir žemesnis svorio centras. Estetinė išvaizda labiau rūpi tiuningo mėgėjams, o žemesnis svorio centras svarbesnis yra lenktynininkams, nes tuomet  yra daug lengviau lenktynių trasoje įveikti išnyrančius posūkius.

– „Amortizatorius „Bisltein“ galima įsigyti kartu ir su jiems pritaikytomis žeminčiomis spyruoklėmis, tai – serija B12. Šis komplektas užtikrina idealų atitikimą Jūsų kliento automobiliui. Turekite omenyje, kad „Bilstein“ amortizatoriai yra tikrinami „Mercedes“ lenktynių trasoje. Bei vienoje iš žinomiausių trasų „žaliajame pragare“ „Nürburgring‘e“. Šių testų dėka atsiskleidžia visos nepakartojamos šių amortizatorių savybės. Sumontavus šiuos amortizatorius Jūs žinosite, kad Jūsų klientas važiuos tikrai komfortiškai ir SAUGIAI.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!