„ContiTrailAttack 3“ motociklų padangos išrinktos geriausiu „Enduro“ klasės modeliu

1 liepos 2019, 22:13

  • ContiTrailAttack 3“ padangos nugalėjo „Motorrad“ žurnalo teste;
  • Buvo bandomi šeši garsiausių gamintojų padangų modeliai;
  • Aukščiausi „Continental“ trečios kartos motociklų padangų gamos įvertinimai.

Hanoveris, 2019 m. birželio mėn. Naujos aukščiausios klasės padangų gamintojo iš Vokietijos „Continental“ motociklų padangos „ContiTrailAttack 3“ pelnė aukščiausius populiaraus žurnalo motociklininkams „Motorrad“ įvertinimus „Enduro“ klasės padangų teste. Vos prieš kelis mėnesius debiutavęs modelis leidinio bandymuose aplenkė kitus penkis aukščiausios klasės padangų gamintojus, buvo geriausiai įvertintas daugumoje disciplinų ir surinko daugiausiai balų. Testas paskelbtas 2019 m. Nr. 13 „Motorrad“ žurnale.

Palyginamajame teste buvo bandomi šeši naujausi padangų modeliai (120/70 R19 priekyje ir 170/60 R17 gale), sumontuoti ant „BMW R 1250 G“ motociklo. Buvo bandomos padangų važiavimo savybės, valdymas vingiuotuose keliuose, patogumas važinėti kasdien ir atsparumas dilimui. Visuose šiuose bandymuose „ContiTrailAttack 3“ padangos buvo įvertintos aukščiausiais balais.

Bandytojus labiausiai sužavėjo tai kaip motociklas su šiomis padangomis važiavo vingiuotais ir siaurais užmiesčio keliais – šios ir kitos savybės užtikrino, kad „ContiTrailAttack 3“ padangos galutiniame vertinime buvo paskelbtos geriausiomis.

„Tie, kurie negali gyventi be vingiuotų kelių, gali visiškai pasitikėti „TrailAttack 3“ padangomis. Jos yra ne tik žymiai pranašesnės už gerai vertintą modelio pirmtaką, išsiskiria geriausiomis valdymo savybėmis siauruose keliuose, bet ir jų patogumas važinėti kasdien bei atsparumas dilimui taip pat buvo geriausi šiame teste,“ – sako padangas išbandę „Motorrad“ žurnalo specialistai.

Šis „ContiTrailAttack 3“ įvertinimas papildė „Continental“ trečios kartos padangų gamos apdovanojimus. „ContiSportAttack 3“  padangos buvo paskelbtos geriausios „Fastbike“ ir „Motorrad Magazine“ žurnalų atliktuose sportinių padangų bandymuose, o „ContiRoadAttack 3“ modelis užtikrintai nugalėjo žurnalų „PS“ ir „Motorcycle“ palyginamuosiuose testuose.

www.continental-corporation.com

Continental plėtoja pažangias technologijas ir sprendimus, skirtus tvariam ir apjungtamžmonių ir krovinių pervežimui. 1871 metais įkurta technologijų kompanija siūlo saugius, efektyvius, sumanius ir prieinamus sprendimus automobiliams, įrenginiams, eismo ir transporto parko valdymui. 2018 metų Continental apyvarta siekė maždaug 44,4 milijardus eurų ir šiuo metu 60 pasaulio šalių esančiuose įmonės padaliniuose dirba maždaug 245 000 darbuotojų.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!