Perkantiems „Continental“ padangas – galimybė nemokamai treniruotis „Audi Sport Driving Academy“ vairavimo kursuose

8 balandžio 2019, 21:54

2019 m. balandžio mėn. Vokietijos aukščiausios klasės padangų gamintojas „Continental“ drauge su sportinio vairavimo akademija „Audi Sport Driving Academy“ šalies vairuotojams siūlo unikalią galimybę išbandyti galingus sportinius automobilius lenktynių trasoje pažangiuose ekstremalaus vairavimo kursuose, kuriuose automobilio valdymo moko UAB „Autojuta“ suburtos „Jutaracing“ lenktynių komandos profesionalai.

„Prekiaudami aukščiausios klasės vokiškomis padangomis norime, kad mūsų klientai įvertintų visus šių padangų privalumus ir pranašumą, kuris puikiai atsiskleidžia lenktynių trasoje, o vairuotojai gali saugiai išbandyti sportinių automobilių galimybes, – sako „Continental“ koncerno Baltijos regiono eksporto vadovas Arūnas Kiaušas. – Mes atstovaujame gamintoją, kuris siūlo pažangiausių technologijų padangas visų klasių automobiliams, tačiau geriausiai padangų, skirtų galingiems automobiliams, savybes galima įvertinti važiuojant lenktynių trasoje, kur vertingų patarimų suteiks itin patyrę lenktynininkai.“

„Audi Sport Driving Academy“ sportinio vairavimo treniruotėse važiuojama iki 450 AG pasiekiančiais „Audi RS4“ ir „RS3“ sportiniais automobiliais su „quattro“ visų varančiųjų ratų pavara, o ekstremalaus vairavimo mokymai vyksta ne tik Nemuno žiedo lenktynių trasoje, bet ir Latvijos „Bikernieku“, taip pat Estijos „Auto24ring“ lenktynių trasose.

„Beveik 30 metų patirtį automobilių sporte turinčioje komandoje sportinio vairavimo paslapčių moko tokie patyrę lenktynininkai kaip tarptautinių žiedinių lenktynių nugalėtojai Jonas ir Ignas Gelžiniai, itin didelę patirtį turintis įvairių lenktynių serijų nugalėtojas Audrius Gelžinis, – sako Vytautas Švedas, daugkartinis Lietuvos ir Baltijos šalių ralio čempionas ir „Audi Sport Driving Academy“ sportinio vairavimo akademijos vadovas. – Mokymų metu programos dalyviai ne tik įgys teorinių žinių apie sportinio vairavimo pagrindus, bet ir turės galimybę sėsti prie sportinio automobilio vairo ir išbandyti savo įgūdžius, juos tobulinant skirtingose meistriškumo rungtyse, važiuojant slalomą ir įveikiant greitus ratus lenktynių trasoje.“

Iki 2019 m. birželio 1 dienos kiekvienas, įsigijęs vasarinių „Continental“ padangų komplektą ir užregistravęs pirkimo čekį, turi galimybę laimėti nemokamus dienos trukmės „Audi Sport Driving Academy“ sportinio vairavimo kursus Kačerginės Nemuno žiede.

Daugiau apie konkurso sąlygas galima sužinoti, apsilankius www.continental-konkursas.lt svetainėje.

 www.continental-corporation.com

Continental plėtoja pažangias technologijas ir sprendimus, skirtus tvariam ir apjungtam žmonių ir krovinių pervežimui. 1871 metais įkurta technologijų kompanija siūlo saugius, efektyvius, sumanius ir prieinamus sprendimus automobiliams, įrenginiams, eismo ir transporto parko valdymui. Preliminari 2018 metų Continental apyvarta siekė 44,4 milijardus eurų ir šiuo metu 61 pasaulio šalyje esančiuose įmonės padaliniuose dirba maždaug 244 000 darbuotojų.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!