„Liqui Moly“ alyva varžybose

25 lapkričio 2014, 20:58

„Liqui Moly“ – tepalinių produktų gamintojas – tapo oficialus tepalų tiekėjas pasaulinėms Moto2 ir Moto3 motociklų varžyboms. Įmonė informavo, kad investuos didelius išteklius tarptautinei reklamai Moto GP varžybose.

Tuoj pat po šių metų sezono varžybų „Liqui Moly“ tapo oficialus tepalų tiekėjas pasaulinėms Moto2 ir Moto3 motociklų varžyboms. Visos komandos besiruošdamos 2015 metų sezonui naudos naujos rūšies alyvą.

–„Mūsų įmonės pasirinkimas pagrindiniu alyvos tiekėju mums yra didelė pagarba. Esu įsitikinęs, kad šiam sprendimui įtakos turėjo tai, jog mūsų alyva gaminama tik Vokietijoje“ – atskleidė Peter Baumann, „Liqui Moly“ rinkodaros vadovas.

Įmonė planuoja varžybomis pasinaudoti kaip tyrimų laboratorija savo gaminių vystymui. Niekur kitur alyva nėra taip ekstremaliai išbandoma kaip varžybose, esant aukščiausioms temperatūroms, apsukoms bei apkrovoms. Taip pat labai vertingos yra vairuotojų ir mechanikų nuomonės ir pastebėjimai.

„Liqui Moly“ planuoja panaudoti didžiulius išteklius ir vizualinei reklamai pasaulinėse varžybose.

–  „Mūsų įmonės istorijoje tai pati didžiausia investicija pasauliniu lygiu. Tai labai didelė pinigų suma, bet tinkamai investuota.“ – pasakė Peter Baumann.

Kiekvienais metais varžybas aplanko net apie 2 milijonus moto sporto fanų. Prie jų prisideda milijonai televizijos žiūrovų. Praktiškai nėra šalies, kurioje nebūtų transliuojamos Moto GP varžybos. Jau du metus „Liqui Moly“ remia Moto2 komandą, kurioje šiais metais kovos Sandro Cortese Moto3, varžybų nugalėtojas. Kaip sako Peter Baumann:

– „Dabar mus atstovaus ne vienas vairuotojas ir visą mūsų vaizdinę reklamą pamatys žmonės visame pasaulyje net aštuoniolikoje varžybų kasmet.“

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!