„Ufi Filters“ filtrai gamykliškai montuojami „Volkswagen“ automobiliuose

15 lapkričio 2014, 14:10

„Ufi Filters“ tęsia bendradarbiavimą su didžiausiu automobilių gamintoju Europoje. „Volkswagen“ automobiliuose su 1.6 TDI ir 2.0 TDI varikliais gamykliškai montuojami „Ufi“ kuro filtrai.

„Ufi“ filtras gamykliškai montuojamas C klasės segmento automobilių varikliuose. Šis filtras montuojamas šiuose Volkswagen modeliuose: Golf VII, Golf VI Sportsvan, Scirocco. Filtras taip pat montuojamas į Škoda Octvaia, Audi A3 ir Seat Leon automobilius.

„Ufi“ kuro filtras montuojamas tiek taupiame 1.6 TDI variklyje, tiek 2.0 TDI variklyje. Filtrai atitinka Euro 6 standartus. Šis filtras saugo kuro tiekimo sistemą bei sumažina išskiriamų kenksmingų dujų kiekį. Filtras pagamintas iš aplinkai nekenksmingų medžiagų. Filtras išvalo net iki 95 % kuro nešvarumų. Plieninis filtro korpusas apsaugo nuo rūdžių.

Visi „Ufi“ filtrai yra optimalus ir patikimas variantas naujos kartos automobilių varikliams. Filtrai atitinka Euro 6 standartus.

Filtrus galite parinkti popieriniuose kataloguose UFI FILTERS 26.038.00 ir SOFIMA FILTER S 6038 NE arba elektroniniuose www.ufi-aftermarket.com ir www.sofima-aftermarket.com

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!