Naujos kartos „KYB“ vairavimo sistemos

21 spalio 2014, 23:02

„KYB Corporation“ pradėjo bendradarbiauti su „Nissan Motor Co. Ltd.“, o šio bendradarbiavimo tikslas – paruošti ir įdiegti pirmą pasaulyje tiesioginę, adaptacinę vairavimo sistemą. „KYB“ naują sistemą aprūpins elektroniniu valdymo bloku (ECU), pavara ir servo varikliu. Ši sistema bus montuojama „Skyline“ modelyje, kuris bus pirmuoju automobiliu pasaulyje, turinčiu šį naują spendimą.

„KYB“ atidarė „Elektroninių technologijų centrą“ („Electronics Technology Centre“), kuris sustiprins kompanijos poziciją naujųjų technologijų srityje, specialistų, orientuotų į projektavimą, testų atlikimą bei elektroninių kompiuterių gamybos technologijas dėka. Bendrovė „KYB Trondule Co.“, priklausanti „KYB“ kompanijai, atidarė elektroninių valdymo blokų (ECU), skirtų automobiliams, gamyklą.

Taip pat buvo paleista pavarų ir servo variklių montavimo linija. Ateityje „KYB“ planuoja įdiegti savo integruotą elektroninių komponentų gamybos sistemą, kuri apims procesus nuo projektavimo, testavimo, bandymų ir įvertinimo iki serijinės gamybos. Tai yra susiję su tolesnėmis investicijomis, skirtomis vystymui bei gamybai.

Įprasta vairavimo sistema judesius iš vairo ratams perduoda mechaninių jungčių dėka. Tiesioginė, adaptacinė vairavimo sistema veikia intuityviai ir prisitaiko prie vairavimo stiliaus. Sistema prisitaiko prie jėgos, kuri veikia vairą ir perduoda informaciją į elektroninį valdymo bloką (ECU), o jis tuo pačiu metu gauna informaciją apie kelią bei ratų būseną. Elektroninis valdymo blokas (ECU) apdoroja visą informaciją ir perduoda vairuotojui tik tuos duomenis, kurie jam yra reikalingi. Tai reiškia, kad vaire nesijaučia jokių vibracijų arba smūgių, jis visą laiką lieka stabilus. Priekiniai ratai reaguoja net į menkiausią krypties pakeitimą.

„KYB“ gamina ir pristato originalius vairo stiprintuvo siurblius daugeliui automobilių gamintojų. „KYB“ bendradarbiauja su „Nissan“ jau daugelį metų, o bendradarbiavimas naujosios inovacinės technologijos srityje – tai dvišalių santykių sustiprinimas.

www.kyb-europe.com

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!