Bandymai parodė, kad TRW stabdžių žarnelės yra geriausios

28 spalio 2012, 23:00

Bandymuose TRW stabdžių žarnelės buvo lyginamos su pagrindinių konkurentų stabdžių žarnelėmis. Gamintojas yra patenkintas rezultatais

Bandymuose, paaiškėjo, kad geriausios yra TRW stabdžių žarnelės

Lyginamuosiuose testuose TRW stabdžių žarnelės pasiekė aukščiausių rezultatų. Tyrimą atliko įmonė AMECA (Automotive Manufacturers Equipment Compliance Agency). Ji tiria gamintojų pateikiamų įrenginių, kokybę. Gamintojų teigimu, tokie geri rezultatai yra dėl to, kad TRW, gaminant produktus atlieka daug bandymų. TRW stabdžių žarnelės buvo tikrinamos ekstremaliomis sąlygomis, laikantis griežtų reikalavimų. Bandymą sudarė:

• Slėgio bandymas (iki 200 barų) – šis bandymas leidžia nustatyti 100 % sandarumo garantiją.

• Atsparumo plyšimui bandymas – iki 1 100 barų.

• Aukšto slėgio bandymas – jo metu tiriama, kaip stabdžių skystis veikia stabdžių žarnelę, tris dienas kaitinant 120 ° C orkaitėje.

• Atsparumo tempimui bandymas.

• Atsparumo bandymas, esant pastoviam 20 barų slėgiui, 800 aps. / min.

• Patvarumo bandymas.

TRW stabdžių žarnelėse yra labai tiksliai išdirbtos koncentrinės angos, siekiant užtikrinti laisvą stabdžių skysčio judėjimą. Tai ypač svarbu transporto priemonėms, kuriose įrengtos šiuolaikinės ABS ir dinaminės kontrolės sistemos, tokios kaip elektroninė stabilumo kontrolės sistema ESC. Tokiose sistemose labai svarbi greita reakcija į kintantį slėgį.

TRW stabdžių žarnelių pasiūla aptarnauja 86 % rinkos automobilių modelių (apie 220 mln. modelių). Gamintojas neketina stovėti vietoje ir planuoja toliau plėsti asortimentą. Netrukus planuojamą plėsti asortimentą, skirtą azijietiškiems automobiliams.

TRW stabdžių žarnelės padengtos nerūdijančiu plienu

TRW planuoja išplatinti stabdžių žarnelių, padengtų nerūdijančiu plienu, asortimentą lengviesiems automobiliams OE rinkoje. Šios žarnelės neleidžia kauptis statiniam elektros krūviui, kadangi jų vidinis sluoksnis sudarytas iš fluoroplasto. Jų gamyboje yra naudojami patvarūs vamzdeliai ir plieno elementai su dvigubomis sienelėmis, kas automobilių pramonėje yra laikoma saugiausiu variantu. Norint mechanikams padėti ir sutaupyti jų laiko, žarnelės parduodamos su sistema, leidžiančia nedelsiant jas montuoti.

TRW siūlomos nerūdijančio plieno stabdžių žarnelės yra tokio pat dizaino, kaip ir guminės stabdžių žarnelės. Šių stabdžių žarnelių vidinis sluoksnis padengtas supintomis nerūdijančio plieno apvejomis, o išorinis sluoksnis padengtas nerūdijančiu plienu. Skirtumas tas, kad apvejose naudojamas medžiagos pasižymi daug geresnėmis eksploatacinėmis savybėmis. Šios nerūdijančio plieno apvejos turi ir daugiau privalumų – jos plečiasi padidėjus slėgiui stabdžių žarnelės viduje, taip užtikrindamos atsparumą deformacijai.

Platus TRW asortimentas, apima gaminius iš gumos, fluoroplasto, plieno bei gumos ir plieno derinių, užtikrinančių aukščiausią kokybę bei atsparumą drėgmei, cheminėms medžiagoms bei kurui. Medžiagos, naudojamos stabdžių žarnelių gamybai, atitinka kokybės sertifikatus AMECA * SAE J1401 ir FMVSS106 bei DOT ženklinimą.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!