„LPG Tech“ „Inter Cars“ asortimente

8 spalio 2014, 22:03

„Inter Cars“ asortimente atsirado LPG TECH produktai. Tai Lenkijos įmonės iš Balstogės miesto, kuri užsiima dujų įrangos elementais, dažnai stebinančiais savo inovacijomis ir modernumu.

Asortimente pristatomos neįprastos ir įvairios dujų įrangos komplektų konfigūracijos sistemos su reduktorium ir be. Pristatomas belaidis „Blue TECH“ modulis, benzino lygio emuliatorius „Emu TECH Pb-Level-01“, dujų nuotėkio detektorius „Leak Detector“, slėgio ir dujų temperatūros daviklis „Mapsensor PTS01“.

Plačiame asortimente išsiskiria purkštukai TECH-DRAGON, kurie yra inovatyvus autorinis LPG TECH gaminys. Purkštukuose panaudota šoninė dujų tiekimo sistema, kuri yra optimaliausia konstrukcija, skirta sekvencinei dujų įrangai. TECH DRAGON purkštukai parduodami po 2, 3 ir 4 purkštukus.

{uri:/gallery/31}

Verta paminėti ir valdymo modulius su mikroprocesoriumi TECH-320 OBD. Modulių korpusas pagamintas iš aliuminio. Modulių jungtis yra standartinė – 56 kontaktų. Moduliai skirti 4/6/8 cilindrų varikliams, jų išmatavimai 190x125x30 mm.

LPG TECH autorinė programinė įranga puikiausiai veikia su naujausios kartos benzininių variklių kompiuteriais.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!