„Pirelli“ suteiktas „Metų padangų gamintojo“ titulas

30 gegužės 2018, 21:31

Tarptautinė komisija, sudaryta iš  30 pramonės ir universiteto dėstytojų ekspertų, firmai „Pirelli“ suteikė „Metų padangos gamintojo“ titulą „Tire Technology International Awards for Innovation and Excellence 2018“ konkurse.

Vokietijoje, Hanoveryje, vasario 21d. vyko kasmetinis konkursas (vykstantis jau 10 metų) „Tire Technology Expo“, kurio žiuri „Pirelli“ paskelbė prestižinio tarptautinio apdovanojimo laureatu.

Prie „Pirelli“ pergalės prisidėjo daugelis veiksnių, įskaitant strateginį požiūrį į aukščiausios kokybės produktų pardavimą, todėl firma tapo lydere aukščiausios kokybės produktų sektoriuje. Svarbūs aspektai tai: sertifikatų skaičius (virš 2000), 28 bendradarbiavimo sutartys su akademinio tobulinimo centrais  visame pasaulyje ir „Pirelli“  kaip techninių naujovių iniciatoriaus vaidmuo – praėjusiais metais pristatyta „Connesso“ sistema, kuri yra vienintelis rinkoje prieinamas sprendimas dėl informacijos gavimo iš padangos skaitant ir analizuojant duomenis per debesį ir specialią programą, skirtą naudotojui.

Apdovanojimą atsiėmė Marco Spinetto Strateginių inovacijų ir valdymo, Vyriausybės nuostatų ir pramonės standartų vadovas bei pasakė:

– Gautas apdovanojimas „Pirelli“ yra didelė garbė. Padangų pramonė įvertino „Pirelli“ transformaciją nuo 145 metų startuolio iki įmonės, kuri skiria pagrindinį dėmesį aukštos kokybės produktams, skirtiems vartotojams. Kitais žodžiais tariant, strategiškai mes esame prekinis ženklas labiausiai techniškai pažengusiose srityse. Technologija mums yra natūrali varomoji jėga. Šis faktas pabrėžia mūsų pasiryžimą vykdyti mokslinius tyrimus ir plėtrą, kuriems per pastaruosius 3 metus skyrė net 7% savo apyvartos. Tarp padangų gamintojų toks didelis indėlis į mokslinius tyrimus ir plėtrą yra precedento neturintis atvejis. Remiantis tyrimais,  „Connesso“ sistema, kurią firma „Pirelli“ pristatė praeitais metais, tai novatoriškas sprendimas, leidžiantis naudoti jutiklį, jungiantį vairuotoją ir padangą per programą. Šiais metais pristatysime šios sistemos evoliucijos kryptį, atitinkančią mūsų skaitmeninę orientaciją. Mūsų pagrindiniai partneriai-pirmaujantys pasaulio automobilių gamintojai  parodė, kad jie vertina mūsų požiūrį. Augantis sertifikatų skaičius premium klasėje, tai geriausias patvirtinimas.

Daugiau informacijos apie „Tire Technology International Awards“ rasite apsilankę puslapyje www.tiretechnology-expo.com.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!