„Neolux“ asortimento naujienos

30 rugsėjo 2014, 23:57

„Osram“ išplėtė „Neolux“ prekės ženklo automobilių lempučių asortimentą. Tarp naujienų galima išskirti lemputes D1S ir D2S, kurios kaip ir visa „Osram“ produkcija pasižymi aukšta kokybe už prieinamą kainą.

Naujos ksenoninės lemputės D1S ir D2S yra pagamintos Vokietijoje remiantis aukščiausiais standartais. Šios lemputės pasižymi 4300K spalvine temperatūra ir baltu keramikos dirželiu.

Netrukus į asortimentą bus įtrauktos lemputės, skirtos motociklams HS1 ir S2. Taip pat asortimentas bus papildytas dažnai rūko žibintuose naudojamomis „off – road“ tipo H11 ir H7 lemputėmis.

„Neolux“ asortimentą sudaro aukštos kokybės 12V lemputės H1, H3, H4, H7, HB3, HB4; 24V lemputės H1, H3, H4 ir H7 bei „off – road“ tipo lemputės H1, H3, H4 ir R2. Asortimente taip pat galite rasti patobulintų parametrų „Neolux Extra Light“ lemputes, kurios  suteikia 50 % daugiau šviesos, melsva šviesa šviečiančias lemputes „Neolux Blue Light“ bei ilgaamžes lemputes „Neolux Long Life“. Visos lemputės yra pagamintos laikantis griežtų Vokietijos standartų, todėl klientai gauna aukščiausios kokybės vokiečių technologijas. Visos lemputės turi UV filtrus – tai svarbus požymis, kuris išskiria jas iš panašių, rinkoje eančių, produktų.

„Neolux“ asortimente galite rasti platų pagalbinių lempučių (W5W, C5W, H6W, T4W, P21/5W) spektrą bei automobilio salonui skirtas LED lemputes.

„Neolux“ prekės ženklas yra geras pasirinkimas vartotojams, kurie ieško taupių žinomo gamintojo lempučių, kurios teiktų kokybišką šviesą.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!