„Goodyear“ suteiktas „Metų tiekėjo“ titulas „Fiat Chrysler Automobiles EMEA“ važiuoklės dalių kategorijoje

8 gegužės 2018, 23:14

Metiniame susitikime su tiekėjais, vykusiame G. Agnelli Lingotto vardo auditorijoje Turine, italų-amerikiečių automobilių gamintojai „Goodyear“ apdovanojo „Metų tiekėjo“ titulu važiuoklės dalių kategorijoje.

Tai yra Amerikos kompanijos pripažinimas už kokybišką bendradarbiavimą su klientais, lankstumą ir skaidrumą. FCA pirmą kartą apdovanojo padangų gamintoją šioje svarbioje konkurso kategorijoje.

– Bendradarbiaudama su mūsų firma „Goodyear“ parodė, jog yra orientuoti į klientą. Mūsų partneris tvirtai palaikė FCA poreikius, derindamas lankstumą su skaidrumu bei greitumu. Tai mums labai svarbu, – sakė FCA atstovas.

Nick Harley, lengvųjų automobilių gamyklos įrangos direktorius EMEA regione  priėmė „Goodyear“ firmos vardu apdovanojimą iš FCA EMEA – Alfredo Altavilla, COO ir grupės valdybos nario Moniki Genovese, pirkimų vadybininkės ir Edoardo Calarco, važiuoklės ir variklių skyriaus departamento atstovo.

– Mes džiaugiamės šiuo svarbiu apdovanojimu, tuo labiau, kad pirmą kartą padangų gamintojas gavo FCA „Metų tiekėjo“ titulą važiuoklės dalių kategorijoje. Tai didžiulė sėkmė, sukurta tarpfunkcinės komandos, kuri kiekvieną dieną siekia suteikti mūsų partneriams puikius produktus ir paslaugas, sukurtas atsižvelgiant į jų specifinius reikalavimus, – sakė  Nick Harley.

2017 metais „Goodyear“ sustiprino savo partnerystę su „Fiat Chrysler Automobiles“, didžiąją dalį padangų tiekdami pripažintiems naujų automobilių modelių  gamintojams:

  • Pirmas SUV „Maserati“ – „Maserati Levante“ – padangos „Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 SUV“,
  • SUV „Alfa Romeo Stelvio“ – padangos „Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV“,
  • „Alfa Romeo Giulia“ – padangos „Eagle F1 Asymmetric 3 ROF“ ir „EfficientGrip Performance“,
  • „Jeep Renegade“ – padangos „EfficientGrip SUV“ ir „Vector 4Seasons“,
  • „Fiat 500X“ – padangos „EfficientGrip Performance“ ir „Eagle F1 Asymmetric 2“.

„Goodyear“, atsiradus naujoms technologijoms ir pristatant rinkai naujus modelius, ketina tęsti glaudų bendradarbiavimą su FCA.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!