Nauji „Sogefi“ salono filtrai

3 gegužės 2018, 0:35

Pasaulyje gerai žinomi prekių ženklai „Purflux“, „FRAM“ bei „ CoopersFiaam“, sudarantys „Sogefi“ grupę, siūlo dviejų tipų filtrus, apsaugančius transporto priemonės keleivius nuo kenksmingo taršos ir nemalonių kvapų poveikio: dulkių filtrai su aktyvuota anglimi.

Dulkių filtrai surenka daugiau nei 40 mikrometrų teršalų, įskaitant dulkes, mažas augalų daleles, žiedadulkes, bakterijas, dulkes nuo stabdžių, pelėsį, sieros oksidus ir išmetamąsias dujas.

Neseniai „Sogefi“ pristatė „Alfa Romeo Giulia“ (2.0 – 2.2 JTDM – 2.2D JTDM – 2.9) ir „Stelvio“ (2.0 – 2.2D – 2.9) automobiliams skirtą dulkių filtrą. Detalių kodai: Purflux AH519 bei FRAM® CF12179.

Aktyvuotos anglies filtrai sulaiko visas minėtas priemaišas, o papildomai ir aromatus, nes „Sogefi“ sukūrė pažangią trijų sluoksnių struktūrą: aktyvus sluoksnis yra tarp dviejų kitų sluoksnių. Aktyvuotos anglies filtrai mažina kenksmingų dujų koncentraciją, kuri gali sukelti galvos skausmą bei kosulį.

Naujiena yra aktyvuotos anglies filtras automobiliui „Porsche 911“, „Boxster“ (2.5i – 2.7 – 2.9 – 3.2 – 3.4), „Cayman“ (2.7 – 2.9 – 3.4). Detalių kodai: Purflux AHC527, FRAM® CFA11919 bei CoopersFiaam PCK8485. Dar vienas naujas produktas – tai salono filtras automobiliams „Nissan Primastar“ (1.9 – 2.0 – 2.5 dCi) ir „Renault Trafic II“ (1.9 – 2.0 – 2.5 dCi),  detalių kodai: Purflux AHC186, FRAM® CFA9934 ir CoopersFiaam PCK8154.

Daugeliu atveju filtrai šiuolaikiniuose automobiliuose yra lengvai pasiekiami ir juos galima pakeisti be specialių įrankių. Kuo ilgiau filtras naudojamas, tuo daugiau bakterijų kaupiasi salone ir tuo sunkiau grynam orui patekti į saloną. Mieste salono filtro tarnavimo laikas yra trumpesnis, nes automobilis dažnai stovi kamščiuose, važiuoja mažu greičiu ir todėl išmetamosios dujos gali sukurti pavojingą tunelio efektą salone.

Dėl anksčiau minėtų priežasčių, kasmetinės apžiūros metu, kartu su kitais keičiamais filtrais, būtina pasikeisti ir salono filtrą. Tokiu būdu laimi ne tik vairuotojas, bet ir mechanikas, kuris gali pasiūlyti ir realizuoti papildomą paslaugą. Salono filtrai yra automobiliuose ir be oro kondicionierių.

Šiuo metu, dėka „Purflux“, FRAM® ir „CoopersFiaam“, naudojant programas „Apple“ ir „Android“ mobiliesiems įrenginiams, klientai gali peržiūrėti firmos „Sogefi“ produktų rinkinį. Be katalogų, programa suteikia prieigą prie naujų pasiūlymų video pamokose ir naujienose.

Produktai yra prieinami puslapiuose  www.purflux.com, www.fram-europe.com ir www.coopersfiaam.com.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!