Nauja „Denso“ uždegimo žvakių pakuotė

25 balandžio 2018, 23:30

Ant dėžučių su viena uždegimo žvake atsirado įspėjimas, jog pasikeis įpakavimas.

„DENSO“ visai uždegimo žvakių gamai atnaujino įpakavimą. Naujoje pakuotėje bus įspėjimai ir informacija apie produkto naudojimą bei rekomenduojamą montavimo būdą. Nuskaitant QR kodą ant pakuotės, klientai galės susipažinti su išsamesne informacija apie produktą bei ras informacijos apie naudojimo apribojimus.

Nauji įspėjimai ant pakuotės, kurioje yra po vieną uždegimo žvakę

Ant visų „DENSO“ uždegimo žvakių pakuočių pasirodys naujas įspėjimas: Nickel TT, Platinum, Iridium, Iridium Power, Iridium Tough, Iridium TT ir Iridium Racing. Šis įspėjimas taikomas tik toms pakuotėms, kuriuose yra po vieną uždegimo žvakę.  Pakuotės po 4 ir 10 žvakių liks nepakitusios. Atnaujintos pakuotės bus pristatytos į rinką 2018 m. Per šį laikotarpį tiek senoji, tiek naujoji pakuotės versija bus apyvartoje.

Naujame perspėjime pateikiama informacija:

  • „DENSO“ žvakių negalima naudoti skraidymo aparatuose.
  • Patarimai montavimui.
  • Po QR kodo nuskaitymo galima gauti papildomos informacijos

Per QR kodą galima gauti išsamesnius įspėjimus apie uždegimo žvakes. Po nuskanavimo vartotojas turės atsisiųsti programą su „DENSO Wave“ QR kodo skaitytuvu. Naudojant programą, QR kodas jungiasi su atitinkama informacija visuotinėje „DENSO“ svetainėje, kurioje galima pasirinkti pageidaujamą kalbą.

Pasikeitimai pakuotėje

Šie pakitimai taikomi 96 vnt. žvakių (24 x 4-pak) bei 100 vnt. žvakių (10 x 10-pak) pakuotėms. Šiuo metu šios žvakės pakuojamos į įvairių dydžių baltos arba rudos spalvos dėžutes. Nuo 2018 m. pakuotės bus standartizuotos ir naudojamos rudos dėžutės su balta etikete. Jų turinys liks nepakitęs.

Daugiau informacijos apie „DENSO“ uždegimo žvakes rasite www.denso-am.pl arba TecDoc kataloge.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!