Kardaninio veleno remonto rinkiniai iš „Meyle Original“

11 gruodžio 2017, 23:55

Gamintojas iš Hamburgo „Meyle“ išplėtė  kardaninio veleno remonto rinkinių asortimentą ir dabar siūlo dar 15 kokybiškų rinkinių „Meyle Original“. Europoje juos naudoja daugiau nei 10 milijonų automobilių, tokių, kaip „Audi“, „Seat“, „Skoda“, „VW“, „Porsche“ ir „Mercedes Benz“. 

Tarpinis veleno guolis užfiksuoja kardaninio veleno vibraciją ir kartu išlaiko jį teisingoje padėtyje, išlygindamas skirtingus kampus tarp variklio su lanksčia galine ašimi. Čia naudojamas guminis elementas yra labai subtilius ir esant didelėms apkrovoms gali sutrupėti, o vėliau  ir visiškai nutrūkti. Esant tokio pobūdžio defektui nėra užtikrinamas kardaninio veleno laikymas ir valdymas. Pirmieji pažeisto tarpinio veleno guolio požymiai gali būti triukšmas ir padidėjusi vibracija automobilio viduje.

Jei tarpinio veleno guolis pažeistas, daugeliu atvejų nėra kito pasirinkimo, tik keisti visą kardaninį veleną. Išplėtusi asortimentą, „Meyle“ baigė su brangiu remontu: „Meyle Original“, „Smart Repair” komplektacijose yra visi komponentai, reikalingi tarpinių velenų guolių pakeitimui – guoliai, fiksavimo žiedai, manžetai, tvirtinimo medžiagos ir tepalai. Dirbtuvės be jokių problemų gali pakeisti tarpinio veleno guolį. Tokiu būdu galima išvengti nereikalingų išlaidų ir tuo pačiu metu apsaugoti gamtos išteklius ir aplinką.

Kad galima būtų sumontuoti be problemų, su produktu pateikiama išsami montavimo instrukcija. Be to, remonto procesas pateikiamas „YouTube“ kanale „MEYLE Mechanics“:

Svarbu tai, kad keičiant tarpinio veleno guolius „Meyle“ inžinieriai rekomenduoja tuo pačiu pakeisti ir diskinį guolį, tam, kad išvengtume tolimesnių remontų ir papildomų išlaidų.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!