„Osram“ naujiena motociklams

9 liepos 2014, 21:41

„Osram“ pristato naujas lemputes skirtas motociklams. Lemputės yra H4, H7, S1, S2 ir HS1. Jos pasižymi atsparumu sukrėtimams, 110 proc. daugiau šviesos bei baltesne šviesa.

Galingos „Osram“ lemputės motociklams

„Osram“ pristato lempučių gamą „NightRacer 110“ (anksčiau buvo „NightRacerPlus“). Tai bene ryškiausios „Osram“ lemputės skirtos motociklams. Jos būna dviejų tipų: H4 ir H7. Skaičius pavadinime reiškia jog šviesos ryškumas yra 110 proc. didesnis (palyginus su standartiniais produktais), o reflektoriaus diapazonas yra 35-40 proc. didesnis (priklauso nuo tipo). Šviesos srautas yra 20 proc. baltesnis, palyginus su kitomis lemputėmis.

Vairuotojams, kurie mėgsta melsvą lempučių šviesą, „Osram“ sukūrė lempučių gamą „X-Racer“, lemputės gaminamos H4 ir H7 tipo. Šios lemputės generuoja 20 proc . daugiau šviesos. Lemputės yra šalto spektro ir jų šviesa yra labai panaši į ksenoninių lempučių šviesą. Lemputės generuoja 4200 K (ankstesnė versija generuodavo 4000 K), tai užtikrina didesnį saugumą kelyje.

„Original“ serijos lempučių gamą papildė HS1, S1, ir S2 lemputės. Paskutiniai du modeliai yra prieinami ir halogeninio tipo. Jų gyvavimo laikas pailgėjo keturgubai, palyginus su tradiciniais ne halogeniniais modeliais. Taip pat šiame modelyje nebetamsėja lemputės stiklas.

Lemputės HS1 H4 ir H7 tipo yra išleistos naujoje serijoje „NightRacer 50“ (anksciau „Silverstar“) šios lemputės yra labai atsparios vibracijoms, bei generuoja 50 proc. daugiau šviesos palygynus su standartinėmis lemputėmis. Reflektoriaus apšviečiamas kelias yra net 20 m didesnis.

„NightRacer 110, 50 ar X-Racer“ serija pasižymi dideliu atsparumu sukrėtimams ir vibracijoms, o tai yra labai svarbu motociklams.

Motocikluose žibintai yra labai svarbu. Daugelis motociklų turi tik vieną žibintą, o jam sugedus gali nutikti nelaimė. Visada reikia atsiminti, kad ir pati geriausia lemputė nešvies gerai, jei pats žibintas bus purvinas.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!