Nauji „Borg&Beck“ rankinio stabdžio lynai

8 liepos 2014, 22:26

„Borg&Beck“ įtraukė į asortimentą 126 naujus rankinio stabdžio lynus. Su šiais lynais „Borg&Beck“ asortimentas išsiplėtė iki 2300.

Šis asortimentas buvo išplėstaa įvedant į atsarginių dalių rinką sankabos lynus bei rankinio stabdžio lynus, automobiliams su vairu dešinėje pusėje. Toks pasirinkimas nėra neįprastas, kadangi ši atsarginių dalių rinka nuolat plečiasi, todėl „Borg&Beck“ nusprendė įvesti atsargines dalis skirtas angliškiems automobiliams.

Kitas šios padidėjusios pasiūlos ypatumas yra rankinio stabdžio lynai azijietiškiems automobiliams su vairu kairėje pusėje. Azijietiški automobiliais sudaro apie 15 proc. Europos automobilių parko. „Borg&Beck“ siūlo rankinio stabdžio lynus ir šiems populiariausiems automobiliams: „Mitsubishi Shogun“ nuo 2006, „Hyundai i30“ nuo 2007, „Kia Rio“ 2005-2011 ir „Nissan Juke“ nuo 2010.

Kartais rankinio stabdžio lyną parinkti yra sunku, o tai ypač būdinga mikroautobusams. Pavyzdžiui: „Ford Transit“ yra montuojama apie 40 skirtingų stabdžių lynų, tai apima 2000-2013 gamybos metus. Atsižvelgiant į klientų prašymus „Borg&Beck“ sukūrė informatyvų katalogą, kuris labai sumažina netinkamo stabdžių lyno parinkimą ir pristatymą. Šis katalogas buvo labai sėkmingas, todėl „Borg&Beck“ sukūrė katalogus, skirtus ir „Ford Transit“, „Ford Connect“ ir „Ford Focus“ automobiliams.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!