Įmonė OSRAM yra draugiška aplinkai

25 birželio 2014, 23:36

Keturioliktoje „European Trusted Brands“ apklausoje įmonė „Osram“ gavo apdovanojimą kaip draugiškiausia aplinkai įmonė.

Šių metų keturioliktoje „European Trusted Brands“ apklausoje vartotojai pasiūlė 68 tūkst. prekių ženklų. Tarp jų atsirado ir įmonė „Osram“, kurią vartotojai išrinko kaip labiausiai draugišką aplinkai įmonę apšvietimo kategorijoje. Už „Osram“ balsavo net 60 proc. apklaustųjų.

-„ Aktyviai skatiname energijos taupymo sprendimų idėjas, esame už mažesnį energijos suvartojimą bei pavojingų atliekų sumažinimą“ – prideda Janusz Mitko, „Osram“ Rytų Europos rinkos marketingo ir pardavimų strategijos direktorius.

Jau keletą metų „Osram“ kartu su „Global Nature Fund“ vykdo „Off-grid“ projektą Kenijoje, kurio pagrindinis tikslas yra elektros energijos ir geriamo vandens tiekimas teritorijose, kuriose nėra elektros. Šis projektas sumažino naftos suvartojimą 250000 litrų ir tokiu būdu sumažino išmetamą anglies dioksido kiekį. Be to yra tiekiama 3000 litrų geriamo vandens kasdien.

 „European Trusted Brands“ tai vienas iš didžiausių vartotojų tyrimų, kurį kasmet atlieka „Reader‘s Digest“. Šio tyrimo tikslas išsiaiškinti įmones, kuriomis labiausiai pasitiki vartotojai. Šis keturioliktasis tyrimas buvo atliktas šiose Europos šalyse: Lenkija, Austrija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Rumunija, Rusija, Slovėnija, Šveicarija. Tyrime dalyvavo 17676  respondentai.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!