Naujas spausdintų katalogų „Nissens“ 2014/2015 leidimas

25 birželio 2014, 23:30

„Nissens“ išleido naujus, atsarginių detalių rinkai skirtus, katalogus. Įmonės asortimentas buvo pateiktas trejuose kataloguose, suskirstytuose pagal temas.

Nauji „Nissens“ katalogai pristato dabartinį įmonės prekių asortimentą atsarginių automobilių detalių rinkai. Įmonės asortimentą sudaro: aušinimo radiatoriai, tarpinio oro aušintuvai („interkūleriai“), kondicionieriaus radiatoriai, kondicionieriaus kompresoriai, sausintuvai, garintuvai, salono radiatoriai ir salono pečiuko ventiliatoriai. Šios prekės skirtos Europos, Azijos ir JAV rinkų automobiliams. Kataloguose yra ne tik OE numeriai, bet ir detalių brėžiniai. Naujus spausdintus katalogus galite gauti iš „Nissens“ produkcijos platintojų.

Katalogų suskirstymas:

·       1 katalogas – automobilio variklio aušinimo sistemos detalės lengviesiems ir komerciniams automobiliams – „Engine Cooling, Cars and Vans“ (radiatoriai, oro aušintuvai („interkūleriai“), alyvos aušintuvai ir radiatorių ventiliatoriai). Katalogą sudaro 1334 puslapiai, katalogo kodas – 999142.

·       2 katalogas – oro kondicionavimo sistemos detalės lengviesiems ir komerciniams automobiliams – „Climate, Cars and Vans“ (kompresoriai, sausintuvai, garintuvai, salono radiatoriai ir salono pečiuko ventiliatoriai). Katalogą sudaro 1526 puslapiai, katalogo kodas – 999141.

·       3 katalogas – variklio aušinimo sistemos ir kondicionavimo sistemos detalės komerciniam transportui ir sukvežimiams – „Engine Cooling & Climate, Vans and Trucks“ (radiatoriai, oro aušintuvai („interkūleriai“), alyvos aušintuvai, radiatorių ventiliatoriai, kompresoriai, sausintuvai, garintuvai, salono radiatoriai ir salono pečiuko ventiliatoriai). Katalogą sudaro 546 puslapiai, katalogo kodas – 999143.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!