„MANN-FILTER“ pateikia medžiagą filtrams iš perdirbto pluošto

20 lapkričio 2017, 22:25

Naujo „MANN-FILTER“ oro filtro C 24 005 pagaminimui panaudota perdirbto sintetinio pluošto medžiaga.

– Vieno kvadratinio metro sintetinės filtravimo medžiagos pagaminimui buvo panaudoti 1,5 ltr. 2 PET  buteliai. Dėl tokios filtro medžiagos mes labai prisidedame prie ekonomiško išteklių naudojimo, – aiškina dr. Till Batt, sintetinių oro filtro dalių „MANN+HUMMEL“ firmos ekspertas.

– Mes ketiname padidinti perdirbto pluošto naudojimą mūsų naujoje produkcijoje iki 80 procentų, – priduria Till Batt.

Naudojant daugiasluoksnę medžiagą MICROGRADE A-S oro filtras labai gerai filtruoja ir sugeria mažiausiai 99,5 procentus kietųjų dalelių nuo 0,001 iki 0,352 milimetro dydžio. Palyginimui: žmogaus plaukai yra nuo 0,05 iki 0,07 milimetro.

Šis filtras puikiai sugeria teršalus per visą techninės priežiūros intervalą, todėl pakanka, kad filtro paviršius būtų lygus 30 procentų klasikiniuose oro filtruose, kuriuose naudojamos celiuliozinės medžiagos,  naudojamo ploto.

C 24 005 filtras atitinka transporto priemonės gamintojo reikalavimus, susijusius su filtro keitimo dažnumu dulkėtoje aplinkoje ir išsiskiria apsaugos nuo užsidegimo savybėmis.  Iš išorės C 24 005 filtras skiriasi nuo kitų filtrų. Perdirbtieji pluoštai yra žalios spalvos, todėl juos lengviau atpažinti. Naujasis firmos „MANN-FILTER“ C 24 005 bus parduodamas Europos rinkoje nuo 2017 metų lapkričio mėn. įvairiems „Toyota“ modeliams. Kiti oro filtrai, kuriuose panaudota naujoviška medžiaga, jau irgi gaminami.

Daugelį metų „MANN+HUMMEL“ filtrų specialistai užsiima miškus ir aplinką tausojančia veikla, gamindami nekenksmingas aplinkai oro filtrų medžiagas. Be to, kad atitiktų įmonės techninius specifikacijų reikalavimus, labai svarbu, kad veikla būtų tausojanti aplinką. Ekonomiškas išteklių naudojimas yra svarbus veiksnys. Todėl  „MANN+HUMMEL“ firma kreipėsi į Forest Stewardship Council® (FSC) dėl sertifikato savo dviem gamykloms, kad galėtų gaminti produktus su medienos žaliavos elementais iš sertifikuotų šaltinių.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!