„UFI Filters“ pristato naujovišką dyzelinio kuro filtrą „VW Crafter“

10 lapkričio 2017, 11:21

Labai efektyvus dyzelinio kuro filtras, kurį galima įsigyti dviejų variantų – tai priklauso nuo skirtingų rinkų kuro savybių. Sprendimas yra „Plug and play” tipo išspaustas iš aliuminio, suvirintas lazeriu, kad būtų užtikrintas maksimalus sandarumas. Kodai, kurie bus prieinami nuo pirmosios 2018 metų pusės, bus absoliuti naujovė nepriklausomoje rinkoje.

„UFI“ filtrai – pasaulinė skysčių filtravimo technologijos lyderė atnaujina savo partnerystę su „Volkswagen“, gamindami labai efektyvų dyzelinio kuro filtrą modeliui „VW Crafter“ 2.0 TDI Euro 6 – tituluotam „Van of the Year 2017” – šios galios automobiliams: 75 kW, 103 kW ir 130 kW.

Firma „UFI Filters“ sukūrė du skirtingus dyzelinio kuro filtrų tipus naujam, lengvam „Volkswagen“ sunkvežimiui. Nors abu filtrai yra labai panašūs, filtro terpė ir įdėklų dydžiai skiriasi, todėl jie apsprendžia  kuro kokybę, įvairiose rinkose, kur parduodamas „Craft“.

Rinkose, kuriose kuras ypač nešvarus arba yra didelė biokuro koncentracija, „Volkswagen“ automobiliui sprendimas yra tirpalas „Water Separation”. Ta filtro versija su vandens atskyrimo funkcija yra pilnai aprūpinta sintetine trijų pakopų filtravimo terpe. Gofruota, koncentruota terpė užtikrina du pirminius filtravimo laipsnius, pirmasis sluoksnis veikia kaip apsauginis barjeras nuo vandens dalelių, o antrasis sluoksnis yra tankesnis ir skatina vandens koalescenciją.

Trečias, galutinis filtravimo etapas pasiekiamas naudojant labai efektyvų hidrofobinį tinklelį, kuris blokuoja bet kokį likusį vandenį. UFI filtras „Water Separation” turi jutiklį, kuris parodo vandens buvimą ir patentuotą vandens drenažo sistemą, įmontuotą į kasetę. Filtravimo efektyvumas yra 96 % dalelių didesnių nei 4 µm. Daugiau nei 93% vandens yra atskiriama iš biodyzelino kiekio B30 (30 % biodyzelino).

Rinkose, kuriose naudojamas švarus dyzelinas su nedideliu biodyzelino kiekiu,  „UFI Filters“ tiekia „Volkswagen“ firmai gofruotą filtrą, pagamintą iš celiuliozės. Tai užtikrina aukštą filtravimo efektyvumą  – 96% .

OEM sprendimas patalpinti filtrą tiesiai už priekinio žibinto įkvėpė „UFI Filters“ „VW Crafter“ automobiliui sprendimą „plug and play”, kuris palengvins tiek pradinį montavimą, tiek tolesnę techninę priežiūrą. Siekiant užtikrinti aukštą atsparumą vibracijai, temperatūrai ir mechaniniams dirgikliams, filtro korpusas yra aliumininis ir suvirintas lazeriu.

– Aš labai didžiuojuosi atnaujindamas tvirtą ir  ilgalaikę partnerystę su prekės ženklu. Mes pristatome šiuos produktus firmai „Volkswagen“ ir visų pirma aukštųjų technologijų automobiliams, – aiškina Luca Betti  UFI Group Aftermarket Business Unit Director.

– Filtras modeliui „VW Crafter“ bus prieinamas atsarginių dalių rinkoje nuo 2018 metų pradžios. Kaip absoliuti tokio pobūdžio naujovė, nepriklausomoje rinkoje, tai naudinga visai mūsų produktų  grandinei, – priduria Betti.

Daugiau informacijos  apie „UFI Filters“ firmą bei „UFI“ ir „Sofima“ prekių ženklo produktus galima rasti www.ufi-aftermarket.com ir www.sofima-aftermarket.com .

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!