„PIRELLI“ rugpjūtį pasiekė 110 homologacijos rezultatų

27 spalio 2017, 11:06

Rugpiūtis yra rekordinis „Pirelli“ mėnuo, per kurį buvo patvirtinta 110 naujų padangų homologacijos rezultatų. „Scorpion Winter“ ir „Sottozero“ žiemos sąlygoms, „P Zero“ ir jos lenktynių  skaitiklis „P Zero Corsa“. Negalima pamiršti apie „Cinturato“ šeimą, įskaitant „P7 All Season“  vidutinio pajėgumo variklių automobiliams.

Daugelis naujų automobilių modelių, kurie pirmą kartą pasirodė Frankfurto automobilių parodoje, pasirinko „Pirelli“ padangas. Pradedant „Bentley’a Continental GT“, kuriam „Pirelli“ inžinieriai sukūrė įvairių dydžių galines ir priekines padangas, kad užtikrintų maksimalų rezultatą šiam standartui, prabangioje „Grand Touring“  kategorijoje. „Pirelli“ netrukus pateiks 22 colių padangas šiai britų ikonai, be šiuo metu naudojamų 20 ir 21 colio.

„Grand Touring“ klasėje „Audi RS5 Coupe“ pasirinko „Pirelli“ originaliai įrangai, kartu su „RS4 Avant“ , kurį pirmą kartą pristatė Frankfurto automobilių parodoje.

Naujasis „Porsche Cayenne“ papildo naujų Frankfurto automobilių parodos automobilių sąrašą, kurie pasikliauna „Pirelli“ originalios įrangos veikimu ir patikimumu. Artimiausias žiemos sezonas taip pat bus pradedamas su „Scorpion Winter“ padangomis.

Kaip visada, kiekvienas „Lamborghini“ ir „McLaren“ naudoja originalią „Pirelli“ įrangą. Ši įranga naudojama ir naujuose  „Aventadora S Roadster“ bei „570S Spyder“ modeliuose, kurie debiutavo Frankfurte.  „Audi A8“, „BMW X3“ ir „BMW 6 GT“ serijos automobiliai rugpjūtį įgijo 110 rezultatų patvirtinimą.

„Pirelli“, įtrauktas į automobilių lenktynes prieš 110 metų, buvo natūralus „Jaguar“ pasirinkimas, kai pasirodė su nauja „I-Pace“, „Jaguar e-Trophy“ versija.

„Pirelli“ dar kartą pasirodė labiausiai pageidaujamos padangos prestižiniams automobilių gamintojams, pabrėždama, kad ji yra lyderė premium ir prestižo sektoriuose. Akivaizdu, kad norint gauti šiuos skaičius, reikia laiko – mažiausiai dviejų ar trijų metų, per kuriuos „Pirelli“ inžinieriai glaudžiai bendradarbiauja su savo partneriais, dirbančiais automobilių gamybos srityje.

Taip gimsta firminės padangos – vienintelis būdas, kuriuo bet kokia transporto priemonė gali atskleisti savo potencialą.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!