Naujos kartos detalių plovimo įrenginiai – BIO-CIRCLE

28 gegužės 2014, 22:16

BIO-CIRCLE yra patogi naudoti ir ekologiška sistema, siūlanti optimalų sprendimą bet kokiems plovimo poreikiams.

Ja lengva naudotis, netgi stipriai užterštos detalės išplaunamos greitai, saugiai, tausojant aplinką ir žmogaus sveikatą. Lakių organinių junginių (LOJ) (angl.VOC) neturintį skystį galima naudoti labai ilgai, todėl BIO-CIRCLE yra itin rentabilus.

BIO-CIRCLE veikia be tirpiklių ir padeda jums laikytis griežtų galiojančių tirpiklių naudojimo taisyklių reikalavimų.

Tai plovimo įrenginys, kuriame uždaru kontūru cirkuliuoja plovimo skystis, draugiškas aplinkai bei žmogaus sveikatai, nesprogus ir nedegus, prisotintas gyvais mikroorganizmais, kurie minta nuo plaunamų detalių nuplautais tepalais, suskaidydami juos į CO2 (anglies dvideginį) ir H2O vandenį. T.y. plovimo skystis turi unikalią savybę regeneruotis – išsivalyti ir būti naudojamas be galo daug kartų pakartotinai. Ši priemonė yra puikus pakaitalas įvairioms agresyvioms plovimo priemonėms tokioms kaip įvairūs skiedikliai, tirpikliai, stabdžių valikliai, dyzelinas ar net žibalas.

Vietoje agresyvius tirpiklius naudojančio detalių plovimo įrenginio pasirinkite BIO-CIRCLE sistemą ir aktyviai prisidėkite prie savo darbuotojų darbinės aplinkos gerinimo bei taršos gamtai mažinimo.

Naujas BIO-CIRCLE plovimo skystis – teisingas sprendimas bet kokioms reikmėms

BIO-CIRCLE skystis yra valymo sprendimų ekspertas. Jis išsiskiria tuo, kad plauna greitai ir itin švariai. Skystyje esantys mikroorganizmai suardo alyvą ir garantuoja patvarumą, ilgaamžiškumą bei pastoviai puikias valomąsias savybes. Vandens pagrindu sukurtas BIO-CIRCLE skystis neturi jokių tirpiklių, todėl neišskiria lakių organinių junginių (LOJ) (angl.VOC) ir atitinka tirpiklių naudojimo direktyvos reikalavimus. Jo nereikia ženklinti/žymėti pagal „Potvarkio dėl kenksmingų medžiagų“ ir ES direktyvos reikalavimus, todėl jį lengva ir saugu naudoti, saugoti ir transportuoti.

Apie UAB „Bio Circle Balticum“

Tai visiškai neseniai Lietuvoje registruota, 28 metų patirtį sukaupusios, kuriančios bei gaminančios biochemijos produktus, Vokietijos kompanijos, „Bio-Circle Surface Technology GmbH“ dukterinė, gamybos ir prekybos įmonė Lietuvoje, siūlanti produktus gamintojo kainomis Lietuvai, Latvijai, Estijai, Rusijai, ir Baltarusijai.

Įmonės tikslas – pasiūlyti klientui ekologiškus, nepavojingus, efektyvius ir patikimus pramoninių paviršių valymo sprendimus.

 Daugiau informacijos galite rasti įmonės internetiniame puslapyje www.bio-circle.lt

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!