blogas vel

12 gegužės 2014, 21:56

Šių metų gegužės 8-10 dienomis Vilniuje, „Litexpo” parodų rūmuose vyko automobilių detalių, įrankių ir įrangos paroda „Automechanika 2014”, kurioje įmonė „Tanagra” pristatė savo įrankių ir įrangos autoservisams autobusą, įrengtą KS Tools įrankiais, buvo pristatytos TSP prekės ir jų asortimentas, bei TRT-SHOP sportinių atsarginių dalių ir įrangos padalinys.

Įmonė parodoje sulaukė didelio dėmesio iš klientų, kadangi gali pasiūlyti didelį asortimentą atsarginių dalių bei išradingiausius įrankius kiekvienam autoserviso meistrui.

KS Tools autobusą dabar bus galima pamatyti visoje Lietuvoje, nes įmonė stengsis aplankyti visus klientus, rodyti ir pristatyti profesionalius KS-Tools įrankius, o klientai galės pamatyti ir išbandyti įrankius vietoje. Parodos dalyviai turėjo galimybę plačiau susipažinti su „Tanagra“ prekės ženklu – TSP, visi norintys galėjo pamatyti šias prekes, gauti papildomos informacijos apie prekių kokybę ar kainas (Plačiau: www.tsp-automotive.com).

Sportinių automobilių dalių padalinys TRT-SHOP taip pat pristatė savo veiklą ir prekių asortimentą bei dalinosi informacija su  esamais ir naujais klientais. Buvo pristatytas, didelio smalsuolių dėmesio sulaukęs, „Mercedes Benz G55 AMG Hamman“. (Plačiau apie TRT-SHOP: www.trt-shop.eu)

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!