Automobilyje BMW i8 montuojamos lezerinės OSRAM šviesos

8 gegužės 2014, 20:47

BMW ir OSRAM bendradarbiavimo dėka, bus pirmas pirmas automobilis su gamykliškais sumontuotais lazeriniais žibintais. Tai hibridinis BMW i8.

OSRAM lazerinė šviesa

Kurdami lazerinės šviesos šaltinius automobilyje BMW i8, OSRAM specialistai suderino žinias apie puslaidininkus ir apšvietimo sistemų tiekėjos patirtį. Šviesos diodus sukūrė „OSRAM Opto Semiconductors“, o už lazerio modulio struktūrą buvo atsakingi OSRAM inžinieriai iš „Specialty Lighting“ skyriaus.

Lazeriniai BMW i8 moduliai, kuriuose naudojama OSRAM technologija, turi daug didesnes panaudojimo galimybes.  Žinoma, tai tik pradžia, po kiek laiko lazerinis apšvietimas taps toks pats populiarus, kaip halogeniniai ar ksenono žibintai. Tačiau, tai yra pirmasis, labai svarbus žingsnis šia kryptimi.

OSRAM ekspertų nuomone, lazerio šviesa yra automobilių pramonės ateitis. Didelio ryškumo dėka, lazerinės šviesos šaltiniai yra prieinami rinkoje, o jų mažas dydis palengvina projektuotojų darbą. Lazerio šviesos žibintai suteikia labai platų spektrą, kuris žymiai pagerina vairavimo komfortą ir saugumą. Netolimoje ateityje lazeriniai žibintai gali pakeisti LED technologija pagrįstus sprendimus.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!