Brembo prezidentas „Automotive Hall of Fame“ organizacijoje

13 balandžio 2017, 23:11

Henry Ford, André Citroёn, Enzo Ferrari, Ettore Bugatti – tai tik keletas organizacijos „Automotive Hall of Fame“ (AHF) narių. Netrukus prie jų prisijungs Alberto Bombassei. Brembo prezidentas bus prisaikdintas AHF ceremonijoje, kuri įvyks liepos mėnesį Detroite.

„Automotive Hall of Fame“, įsikūrusi Derborne (Mičiganas), buvo įkurta Niujorke 1939 metais siekiant pagerbti ir papasakoti istorijas tų žmonių, kuriems pasisekė padaryti išskirtinius pasiekimus automobilių pramonės istorijoje. Nuo savo veiklos pradžios AHF prisaikdino apytiksliai 800 asmenų, tame tarpe aštuonis italus.

Alberto Bombassei su Enzo Ferrari
Alberto Bombassei su Enzo Ferrari

Didžiausią pagarbą automobilių pramonėje turi pašaukti į grupę „Automotive Hall of Fame“ yra tie, kurie išgarsėjo individualiais laimėjimais, inovacijomis ir pasiekimais, kurie įeis į istoriją. Šioje grupėje atsirado Henry Ford (1967), Ferdinand Porsche (1987), André Citroёn (1998) ir kitos itališkos automobilių technikos ikonos, šių ir praėjusių laikų, tokie kaip: Enzo Ferrari (2000), Ettore Bugatti (2000), Giovanni Agnelli (2002), Giorgetto Giugiaro (2002), Battista „Pinin” Farina (2004), Nuccio Bertone (2006), Sergio Pininfarina (2007), Luca Cordero di Montezemolo (2015).

Alberto Bombassei
Alberto Bombassei
  • „Esu labai dėkingas šiam garbingam komitetui už ypatingą mano asmens įvertinimą“ – komentuoja Alberto Bombassei – „Šis pripažinimas mane įpareigoja ir verčia didžiuotis ir aš noriu tuo pasidalinti su visais Brembo darbuotojais, kurie virš 50 metų stengiasi, kad mūsų unikalūs produktai būtų atpažįstami ir naudojami pasauliniu mastu prestižiškiausiose pasaulio transporto priemonėse“ – pridūrė Bombassei.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!