Įmonė „Dunlop“ plėtoja bendradarbiavimą su „Harley-Davidson“

27 kovo 2014, 0:32

„Dunlop“ kelioninių padangų asortimentą papildė padangų modelis D407T. Dirbant ties juo buvo bendradarbiaujama su įmone „Harley-Davidson“. Šios padangos bus montuojamos į galinius ratus visuose turistiniuose „Harley-Davidson“ modeliuose, pagamintuose 2014 m.

Modelyje D407T naudojama antros kartos padangų technologija ir „Multi-Tread“. Tai patvarus ir dilimui atsparus komponentų mišinys vidurinėje padangos dalyje, užtikrinantis stiprų sukibimą.

D407T modelio padangos yra standartinės motociklui „Touring“, gaminamam nuo 2014 m., tačiau gali būti montuojamos ir senesniuose „Harley-Davidson“ modeliuose, pagamintuose 2009-2013 m.

– „Mūsų bendradarbiavimas su „Harley-Davidson“ yra vis artimesnis, todėl mums dabar labai malonu, kad galime taikyti mūsų naujausias technologijas kelioninių padangų asortimentui. „Multi-Tread“ technologijos dėka, turime galimybę atitikti visus padangoms keliamus reikalavimus. Išlaikant pagrindines modelio D407 charakteristikas, T modelis garantuoja ilgesnį padangų eksploatavimo laiką“ – teigia Sanjay Khanna, generalinis motociklų ir automobilių sportinių padangų direktorius Europje, Afrikoje ir Artymuosiuose Rytuose.

Protektorius: D407T

Dydis: 180/65 B 16

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!