NAUJAS KONKURSAS! Atspėk žibintą – laimėk dovanų! BAIGĖSI!

18 gruodžio 2011, 23:00

MotoFocus.eu, atsižvelgdama į pirmojo konkurso populiarumą tarp lankytojų, kvietė dalyvauti naujame konkurse, kurį organizavo su partneriu – didžiausia Baltijos šalyse žibintų ir kėbulo dalių bendrove UAB Signeda.

Pranešimai apie laimėjimus yra išsiųsti laimėtojams elektroniniu paštu.

MotoFocus.eu dėkoja visiems dalyvavusiems konkurse ir kviečia taip aktyviai dalyvauti kituose MotoFocus.eu organizuojamuose konkursuose, kurie bus paskelbti netrukus.

Pasibaigusio konkurso sąlygos:

Pagrindinė dalyvavimo konkurse sąlyga – atspėti pateikiamą užduotį – kokiam automobiliui priklauso nuotraukoje esantis priekinis žibintas.

Konkurso užduotis: priekinis žibintas, kuris montuojamas į japoniškos markės automobilį. Verta paminėti, jog šis automobilis turėjo trijų versijų kėbulus – hečbeką, sedaną ir universalą ir visoms versijoms buvo montuojamas toks pats, pateikiamas užduotyje, priekinis žibintas. Europinė automobilio versija buvo surinkinėjama gamykloje Anglijoje. Automobilio gamyba eksporto rinkoms buvo nutraukta 2008 metais. Teisingą atsakymą galite rasti http://www.signeda.lt/new/index.php?page=products-lt peržiūrėdami kėbulo dalis japoniškiems automobiliams.

Teisingą atsakymą (automobilio markę ir modelį) reikia atsiųsti el.paštu info@motofocus.lt nuo 2011.12.19 iki 2012.01.31 ir Jūs jau dalyvaujate konkurse.

UAB Signeda įsteigė net du komplektus prizų (kuriuose: firminis UAB Signeda puodelis, kalendorius ir rašikliai), todėl konkurso laimėtojai bus du!

Papildoma informacija apie konkursą:

1. Konkursą organizuoja MotoFocus.eu projekto koordinatorius Lietuvoje – http://lt.motofocus.eu/contact.html ir UAB Signeda, www.signeda.lt.

2. Konkursas vyksta nuo 2011.12.19 – 2012.01.31 imtinai.

3. Konkurse negali dalyvauti MotoFocus.eu ir UAB Signeda darbuotojai ir su jais susiję asmenys.

4. Konkurso laimėtojas bus atrinktas pagal atsiųstus el.paštu info@motofocus.lt teisingus atsakymus, atsitiktine tvarka.

5. Konkurso laimėtojui apie jo laimėjimą bus pranešta el.paštu 2012.02.01.

6. Konkurso laimėtojas privalo atsakyti į pranešimą apie laimėjimą per 3 dienas pateikdamas savo kontaktinį telefoną ir adresą, kur pristatyti laimėtą prizą.

7. Jei pateiktas laimėtojo el.paštas yra neteisingas arba laimėtojas per 3 dienas neatsako į el.paštą apie laimėjimą, rengiama nauja laimėtojo atranka pagal 4 šių sąlygų punktą.

MotoFocus.eu, UAB Signeda, www.signeda.lt

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!