„Continental“ drauge su ADAC didins eismo saugumą

30 kovo 2017, 23:27

  • Dvi patyrusios kompanijos vykdys bendrą veiklą ir mokymus vienuolikoje ADAC saugaus vairavimo centrų Vokietijoje;
  • Šis bendradarbiavimas puikiai atskleis „Continental“ sukurtų avarijos išvengimo technologijų svarbą siekiant „Vision Zero“ – strategijos be žūčių, sužalojimų ir avarijų keliuose – tikslo.

Hanoveris, 2017 m. kovo mėn. Vokietijos automobilininkų organizacija ADAC ir aukščiausios klasės padangų gamintojas „Continental“ pasirašė ilgalaikio bendradarbiavimo sutartį, siekiant padidinti eismo saugumą keliuose. Padangų gamintojas taps partneriu vienuolikoje šalyje esančių ADAC saugaus vairavimo centrų. Abiejų kompanijų atstovai neabejoja, kad šis bendradarbiavimas idealiai papildys jų indėlį, siekiant didesnio eismo saugumo. Vairavimo centruose bus rengiami saugaus vairavimo kursai, kuriuose vairuotojai galės įsitikinti „Continental“ gaminamų naujausių elektroninių saugumo sistemų ir aukščiausios klasės padangų privalumais.

„Turėdama itin didelę techninę automobilių ir eismo technologijų patirtį, taip pat itin gerai įrengtus saugaus vairavimo centrus, ADAC vairuotojų organizacija yra idealus partneris pristatyti mūsų ilgalaikę „Vision Zero“ strategiją, kuria siekiame, kad keliuose nebeliktų žūčių, sužeidimų ir eismo įvykių. Žinoma, mes taip pat priminsime ir apie tokius eismo saugumą didinančius veiksnius kaip reguliarus padangų slėgio tikrinimas ir tinkamas protektorius, – sako Nikolajus Setzeris, „Continental“ valdybos narys, atsakingas už Padangų padalinį. – Šis bendradarbiavimas taip pat idealiai papildys mūsų indėlį pasaulinėje „Stop the Crash“ kampanijoje, kuriai vadovauja „Global NCAP“ organizacija ir kurios partneriai taip pat esame“.

ADAC Transporto padalinio viceprezidentas Ulrichas Klausas Beckeris pabrėžė: „Jau daug metų svarbiausias ADAC tikslas yra maksimalus saugumas keliuose – šių tikslų leidžia siekti ir visoje šalyje įrengti saugaus vairavimo centrai, kuriuose vairuotojai optimaliomis sąlygomis gali tobulinti savo vairavimo įgūdžius. Todėl mums yra labai svarbūs tokie partneriai kaip „Continental“, kurie gali prisidėti prie šios svarbios užduoties tiek savo patirtimi, tiek ir aukščiausios klasės gaminiais“.

Šie saugaus vairavimo centrai yra visoje Vokietijoje – jie įsikūrę Berlyne, Hanoveryje, Frankfurte, taip pat mažesniuose Vokietijos miestuose. „Continental“ ir ADAC pasirašius bendradarbiavimo sutartį, juose vairuotojai galės ne tik tobulinti savo įgūdžius, bet ir susipažinti su naujausiais „Continental“ pasiekimais saugumo srityje, įgyvendinant kompanijos „Vision Zero“ strategiją.

Nuo 2016 m. „Continental“ bendradarbiauja su Šveicarijos automobilininkų organizacija „Touring Club Schweiz“ ir šioje šalyje puikiai įrengtuose vairavimo mokymų centruose padeda vairuotojams tobulinti įgūdžius, atlieka mokymus, didinančius eismo saugumą keliuose.

www.continental-corporation.com

Oficialusis UEFA EURO 2016™ rėmėjas

Continental plėtoja pažangias technologijas, skirtas žmonių ir krovinių pervežimui. Tarptautinis padangų gamintojas, būdamas patikimas partneris ir automobilinės industrijos tiekėjas, siūlo tvarius, saugius, patogius, individualiai pritaikytus ir prieinamus sprendimus. Korporacijos, kurios sudėtyje yra penki padaliniai – Važiuoklės ir saugumo, Vidaus įrangos, Transmisijos, Padangų ir ContiTech, 2016 metų apyvarta siekė 40,5 milijardus eurų. Šiuo metu 56 pasaulio šalyse esančiuose įmonės padaliniuose dirba daugiau kaip 220 000 darbuotojų.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!