Padangos „Bridgestone ologic“ gavo apdovanojimą už metų padangų technologiją

21 vasario 2014, 3:10

Įmonė „Bridgestone“ sukūrė „ologic“ technologiją, siekiant patenkinti elektrinio automobilio BMW i3 poreikius.

Apdovanojimas, skirtas „Bridgestone ologic“

 Tai jau trečias iš eilės tarptautinis „Bridgestone“ apdovanojimas už padangų technologijas. 2013 m. įmonė „Bridgestone“ gavo apdovanojimą už ekologiškumą, 2012 m. gavo apdovanojimą už CAIS (Contact Area Information Sensing) technologiją, kuri suteikia informaciją vairuotojui apie eismo sąlygas realiu laiku.

Bridgestone technologija paremta tuo, kad didesnio skersmens išsaugo energiją, kuri kitu atveju yra prarandama dėl trinties. Tai savo ruožtu padeda sumažinti pasipriešinimą riedėjimui ir prailginti akumuliatoriaus veikimo laiką, nes būtent jis yra vienas iš svarbiausių veiksnių elektriniame automobilyje.
 
Siaurų padangų koncepcija taip pat pagerina aerodinamiką. Dėka protektoriaus „ologic“ ir gumos mišinio technologijos, garantuojamas geras sukibimas, esant sausai ir drėgnai kelio dangai.
Apdovanojimą įmonė gavo vasario 11 dieną, nuo Emilio Tiberio, „Bridgestone“ automobilių padangų plėtros direktoriaus. Apdovanojimas buvo įteiktas parodos „Tire Technology Expo 2014“, kuri vyko Kelne, metu.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!