Pakabos spyruoklės KYB „K-Flex“

11 vasario 2014, 8:09

Šiame straipsnyje papasakosime Jums apie KYB „K-Flex“ pakabos spyruokles.

Sraigtinės KYB „K-Flex“ spyruoklės yra gaminamos karštojo ar šaltojo sukimo būdu. Kruopšciai kontroliuojamas poliravimo šratais procesas didina metalo, iš kurio pagaminta spyruoklė, atsparumą. Visos K-Flex spyruoklės yra padengiamos fosforu, o po to lakuojamos milteliniais preparatais. Tokie paviršiaus apsaugos būdai garantuoja spyruoklės kietumą ir didelį metalo, iš kurio pagaminta spyruoklė, atsparumą korozijai.

Tinkamas spyruoklių parinkimas ir keitimas

Sraigtinės spyruoklės ant vienos ašies visada turi būti keičiamos poromis tam, kad būtų užtikrintas vienodas kėbulo aukštis kelio dangos atžvilgiu ir nebūtų leidžiama transporto priemonei pasvirti į šoną, kai stabdoma. Siekiant, kad pakabos parametrai nepasikeistų, kartu su spyruoklėmis turi būti keičiami ir amortizatoriai.

Pakabos spyruoklės – saugumas ir patogumas

Sraigtinės spyruoklės išlaiko transporto priemonės svorį ir sušvelnina virpejimą, atsirandantį, kai transporto priemonė juda nelygiu paviršiumi. Amortizatorių užduotis – riboti nekontroliuojamus pakabos spyruoklių virpesius.

Pakabos sistemoje spyruoklės ir amortizatoriai užtikrina padangų sukibimą su kelio danga ir leidžia saugiai valdyti transporto priemonę. Laipsniška metalo korozija lemia spyruoklių susidėvėjimą. Dėl susilpnėjusių pakabos spyruoklių gali sumažėti automobilio kėbulo atstumas nuo kelio dangos. Susidėvėjusios spyruoklės gali trūkti ir sukelti pavojų transporto priemonės naudotojui.

KYB „K-Flex“ spyruoklių rūšys:

• Spyruoklė iš vienodo skersmens strypo;

• Banano tipo spyruoklė;

• Spyruoklė iš kintamo skersmens strypo (kūginio);

• „Miniblock“ tipo spyruoklė.

„Miniblock“ tipo spyruoklė iš kintamo skersmens strypo

KYB siūlo platų spyruoklių pasirinkimą. Tarp jų yra ir spyruoklės, gaminamos iš kintamo skersmens strypo. Šios spyruoklės pasižymi tuo, kad jos turi kintamą skersmenį per visą spyruoklės ilgį – spyruoklės vidurys yra storesnis, o galai – plonesni. Didėjant apkrovoms, spaudžiančioms spyruoklę, didėja jos standumas. Šios spyruoklės standumo charakteristika yra progresyvi.

KYB turi spyruoklių katalogą, kuriame pateikiamas platus spyruoklių, tinkančių daugeliui europietiškų automobilių modelių, kodų sąrašas. Kataloge rasite racionalizuotą vaizdo programą, kuri leidžia serviso darbuotojams greitai ir teisingai parinkti reikalingą spyruoklę, o platintojams palengvina efektyvų sandėlių atsargų tvarkymą.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!