Skandinavijos vairuotojai itin reiklūs žieminėms padangoms

30 spalio 2016, 22:48

Žieminės „Continental“ padangos pasižymi ypatingu patikimumu. Su specialiai gaminamomis žieminėmis padangomis saugu važiuojant net ir apledėjusiu keliu. „Continental“ žieminių padangų savybės žymiai pranoksta „M+S“ ar Alpių kalnų simboliu pažymėtoms padangoms keliamus reikalavimus.

Hanoveris. 2016 m. spalio mėn. Žiemą „Continental“ rekomenduoja montuoti žiemines padangas ant visų sunkvežimių ir autobusų ašių. Net jei padangos ir pažymėtos „M+S“ simboliu, reiškiančiu, kad padangos yra padidinto pravažumo, jų savybės šaltuoju metų laiku yra itin ribotos, o daugelyje Europos šalių taikomi tik minimalūs reikalavimai žieminėms sunkvežimių ir autobusų padangoms. Dažniausiai yra nurodoma, kad tokioms padangoms užtenka „M+S“ ženklinimo ir jos gali būti montuojamos tik ant varančiosios ašies. Tuo tarpu „Continental“ gamoje yra specialiai žiemai sukurtos komercinio transporto padangos, kurios savo savybėmis žymiai lenkia įprastas, užtikrindamos ypatingą sukibimą ir saugų važiavimą per lietų, taip pat sniegu ir ledu padengtu keliu.

4_continental_ziemines-padangos_komerciniam_transportui

Šios padangos ne tik pasižymi kur kas geresnėmis nei „M+S“ padangų savybėmis, bet ir žymiai pranoksta snaige kalnuose pažymėtoms žieminėms padangoms keliamus reikalavimus. Šių rezultatų pavyko pasiekti tik dėka ilgametės patirties ir praktinių žinių, įgytų Skandinavijos šalyse, kur žiemą komerciniam transportui montuojamos geriausios žieminės padangos.

Skandinavijos transporto specialistų patirtis

Itin didelis sukibimas net ir kalnuose

Jonas, atsakingas už padangų priežiūrą tarptautinėje „Börje Jönsson Åkeri AB“ kompanijoje (300 automobilių, įmonė įkurta 1954 metais), Švedija: „Mūsų įmonė teikia tolimųjų pervežimų paslaugas Švedijoje ir Norvegijoje. Ne tik dėl mūsų vairuotojų, bet ir aplinkinių saugumo, mums reikalingos tik geriausios rinkoje esančios padangos. Kai sumontavome žiemines „Continental“ padangas, vairuotojai pajuto itin didelį skirtumą, o važiuojant tiek per sniegą, tiek ir ledu, sunkvežimių ratai nepraranda sukibimo net ir pajudėdami įkalnėje. Su geromis žieminėmis padangomis per dvi žiemas mūsų vilkikai nuvažiuoja iki 180 000 kilometrų, o vairuotojai visada jaučiasi saugiai.“

1_jonas

Saugios kelionės apledėjusiais keliais

Matsas, „Börje Jönsson Åkeri AB“ kompanijos vairuotojas: „Vežioju specialios paskirties dujas Švedijoje ir Norvegijoje, todėl net ir tolimiausiose kelionėse galiu jaustis saugiai, kai ant vilkiko ratų sumontuotos geros žieminės padangos. Pamenu praeitos žiemos įvykį, kai apledėjusį kelią padengė ką tik iškritęs purus sniegas. Tada kitiems vairuotojams net nepavyko pajudėti iš vietos ir jiems ant ratų teko montuoti sniego grandines, o aš tiesiog paspaudžiau akceleratorių ir nuvažiavau. Manau, kad tuo viskas pasakyta“.

2_matsas

Itin patikimos kiekvienoje situacijoje

Christianas Göranssonas, Švedijos transporto kompanijos „KM Göransson“ (7 automobiliai, įmonė įkurta 1940 metais) savininkas: „Dirbu mūsų šeimos valdomoje įmonėje – nuo 1940 metų Švedijoje pervežame medienos skiedras. Išbandėme daug skirtingų žieminių padangų, bet nuo tada, kai pirmą kartą prieš aštuonerius metus išbandėme „Continental“ padangas, dabar naudojame tik jas. Kiekvieną žiemą kasdien nutinka mažiausiai viena situacija, kurioje svarbiausios yra tinkamos padangos, kai paprasčiausiai reikia maksimalaus sukibimo ir didžiausios stabdymo galios. Įvykus netikėtai situacija, mūsų vairuotojai gali būti ramūs, kadangi važiuoja vilkiku su „Continental“ padangomis, kurios dar niekada nenuvylė.“

3_christianas-goranssonas

„Continental“ žiemines sunkvežimių ir autobusų padangas pristato naujame lankstinuke, kuriame pirmą kartą naudojama padidintos realybės technologija. Mobiliaisiais įrenginiais galima išsamiai sužinoti apie visų padangų privalumus ir savybes. Lankstinuką galima atsisiųsti apsilankius šioje svetainėje: http://www.continental-truck-tires.com/winterbrochure

Kompanija siūlo visą šiuolaikinių žieminių padangų gamą, kuri yra viena didžiausių komercinio transporto rinkoje ir kuri skirta saugiam važiavimui žiemą.

www.continental-corporation.com

Oficialusis UEFA EURO 2016™ rėmėjas

Continental plėtoja pažangias technologijas, skirtas žmonių ir krovinių pervežimui. Tarptautinis padangų gamintojas, būdamas patikimas partneris ir automobilinės industrijos tiekėjas, siūlo tvarius, saugius, patogius, individualiai pritaikytus ir prieinamus sprendimus. Korporacijos, kurios sudėtyje yra penki padaliniai – Važiuoklės ir saugumo, Vidaus įrangos, Transmisijos, Padangų ir ContiTech, 2015 metų apyvarta siekė 39,2 milijardus eurų. Šiuo metu 55 pasaulio šalyse esančiuose įmonės padaliniuose dirba apie 215 000 darbuotojų.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!