„Conti EfficientPro“ ir „Conti LightPro“ padangos Naujų, itin mažo pasipriešinimo riedėjimui ir lengvų padangų gama

27 rugsėjo 2016, 23:25

  • „Conti EfficientPro“ vairuojamosios ir varančiosios ašies padangos pažymėtos mažiausią pasipriešinimą riedėjimui žyminčiu „A“ ženklu;
  • „Conti LightPro“ padangos leidžia autocisternomis pervežti didesnį svorį.

Hanoveris, 2016 m. rugsėjo mėn. Hanoveryje (Vokietija) šią savaitę vykstančioje komercinių automobilių parodoje „Continental“ pristatė itin mažą pasipriešinimą riedėjimui turinčias „Conti EfficientPro“ ir mažesnio svorio „Conti LightPro“ padangas. Jos skirtos užtikrinti mažesnes tolimojo pervežimo transporto degalų sąnaudas ir didesnį autocisternų pervežamą svorį. „Continental“ bendradarbiauja su automobilių gamintojais ir padeda jiems įgyvendinti Europos Sąjungos energijos vartojimo direktyvą, kuri nurodo, kad iki 2020 metų sunkvežimių degalų naudojimo efektyvumas turi būti padidintas 20 proc.

„Conti EfficientPro“: maksimalus degalų taupymas

1_conti_efficientpro

„Continental“ specialiai tolimiems pervežimams sukurtos degalus taupančios vairuojamosios ir varančiosios ašies padangos „Conti EfficientPro“ dėl mažesnio pasipriešinimo riedėjimui, palyginti su „Conti EcoPlus“ padangomis, 100 km gali sutaupyti iki 0,64 l degalų. Jei per metus bus nuvažiuojama 120 tūkst. kilometrų, šios padangos leis sutaupyti 750 litrų degalų ir CO2 emisijas sumažinti daugiau kaip 2 tonomis (skaičiuota 40 t vilkikui su puspriekabe, per metus nuvažiuojančiam 120 tūkst. km).

Šios padangos sukurtos pasiekti maksimalų degalų taupymą ir jose pritaikytos dar labiau patobulintos „Conti EcoPlus“ padangų technologijos. Visiems padangos elementams naudojami specialiai pritaikyti gumos mišiniai, daugiasluoksnis protektoriaus raštas ir itin sumažintas pasipriešinimas riedėjimui lėmė, kad tiek vairuojamosios, tiek ir varančiosios ašies „Conti EfficientPro“ padangos yra pažymėtos maksimaliu degalų taupymo „A“ ženklu. Taip pat jei puspriekabė bus su „Conti EcoPlus HT3“ padangomis, toks vilkikas ant visų ašių turės maksimaliu degalų taupymu pažymėtas padangas.

„Conti LightPro“: didesnis autocisternomis pervežamas svoris

2_conti_lightpro

„Conti LightPro“ yra pirmosios „Continental“ mažesnio svorio naujausių technologijų padangos, specialiai sukurtos autocisternoms, pervežančioms skysčius. Dėl to, kad šiems autovežiams ypatingai svarbus mažesnis svoris, lengvesnės padangos leidžia padidinti pervežamo krovinio svorį, neviršijant leidžiamos maksimalios apkrovos. Kai padangos sumontuotos ant visų ašių, taip pat ir puspriekabės, sąstato svorį jos sumažina maždaug 80 kilogramų (lyginant su „Conti Hybrid“ serijos padangomis), o galimybė pervežti sunkesnį krovinį ir mažesnės degalų sąnaudos leidžia sutaupyti iki 900 eurų kasmet visą padangos tarnavimo laiką (skaičiuota 40 t autocisternai, per metus nuvažiuojančiai 120 tūkst. km).

www.continental-corporation.com

Oficialusis UEFA EURO 2016™ rėmėjas

Continental plėtoja pažangias technologijas, skirtas žmonių ir krovinių pervežimui. Tarptautinis padangų gamintojas, būdamas patikimas partneris ir automobilinės industrijos tiekėjas, siūlo tvarius, saugius, patogius, individualiai pritaikytus ir prieinamus sprendimus. Korporacijos, kurios sudėtyje yra penki padaliniai – Važiuoklės ir saugumo, Vidaus įrangos, Transmisijos, Padangų ir ContiTech, 2015 metų apyvarta siekė 39,2 milijardus eurų. Šiuo metu 55 pasaulio šalyse esančiuose įmonės padaliniuose dirba daugiau nei 212 000 darbuotojų.

Padangų padalinys turi 24 tyrimų ir gamybos centrus visame pasaulyje. Platus produktų asortimentas drauge su nuolatinėmis investicijomis į tyrimus ir plėtrą užtikrina ekonomiškumą ir yra ekologiškai saugus. Padangų padalinys yra vienas pirmaujančių pasaulyje padangų gamintojų, turintis maždaug 49 000 darbuotojų, kurio 2015 metų apyvarta siekė 10,4 milijardus eurų.

Komercinių automobilių padangos yra vienas didžiausias sunkvežimių, autobusų ir specialios paskirties padangų gamintojas pasaulyje. Jis nuolatos kuria ir siūlo itin plačią padangų gamą ir paslaugas, taip pat su padangų naudojimu susijusius sprendimus.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!