KONKURSAS! Autoverslo profesionalams – futbolo sirgaliams! BAIGĖSI!

10 lapkričio 2011, 23:00

MotoFocus.eu organizuotas konkursas, kurio pagrindiniai prizai – ORIGINALI CASTROL EURO2012 FUTBOLO JUOSTELĖ ir GALIMYBĖ PATALPINTI REKLAMINĮ STRAIPSNĮ APIE LAIMĖTOJO ĮMONĘ MOTOFOCUS.EU PORTALE NEMOKAMAI baigėsi!

MotoFocus.eu organizuotas konkursas, kurio pagrindiniai prizai – ORIGINALI CASTROL EURO2012 FUTBOLO JUOSTELĖ ir GALIMYBĖ PATALPINTI REKLAMINĮ STRAIPSNĮ APIE LAIMĖTOJO ĮMONĘ MOTOFOCUS.EU PORTALE NEMOKAMAI baigėsi!

Pranešimas apie laimėjimą yra išsiųstas laimėtojui elektroniniu paštu ir laukiame iš jo atsakymo. Apie laimėtoją ir jo įmonę ar veiklą, susijusią su autoverslu bus paskelbta per 14 dienų nuo konkurso pabaigos.

Pasibaigusio konkurso sąlygos:

Pagrindinė dalyvavimo konkurse sąlyga labai paprasta – tereikia užsiregistruoti portale MotoFocus.eu iki gruodžio 15 dienos imtinai (registravimosi anketoje, kurią rasite http://lt.motofocus.eu/subscription.html būtina įvesti teisingus duomenis) ir Jūs jau dalyvaujate konkurse.

Užsiregistravę portale Jūs gaunate dvigubą naudą – nemokamai ir reguliariai būsite informuotas mūsų elektroniniais naujienlaiškiais apie Jums naudingiausias autoverslo rinkos naujienas bei turėsite galimybę laimėti unikalią Lietuvoje, firminę, dar tik įvyksiančio 2012 metų vasarą EURO2012 futbolo čempionato, juostelę bei galimybę patalpinti reklaminę informaciją apie savo autoverslo įmonę MotoFocus.eu portale.

Papildoma informacija apie konkursą:

1. Konkursą organizuoja MotoFocus.eu projekto koordinatorius Lietuvoje – http://lt.motofocus.eu/contact.html.

2. Konkursas vyksta nuo 2011.11.01 – 2011.12.15 imtinai.

3. Konkurse negali dalyvauti MotoFocus.eu darbuotojai ir su jais susiję asmenys.

4. Konkurso laimėtojas bus atrinktas pagal registravimosi anketoje pateiktą jo el.pašto adresą atsitiktine tvarka.

5. Konkurso laimėtojui apie jo laimėjimą bus pranešta el.paštu 2011.12.15.

6. Konkurso laimėtojas privalo atsakyti į pranešimą apie laimėjimą per 3 dienas pateikdamas savo kontaktinį telefoną ir adresą, kur pristatyti laimėtą prizą.

7. Straipsnis apie laimėtojo įmonę bus patalpintas per 14 dienų nuo konkurso pabaigos.

8. Jei pateiktas laimėtojo el.paštas yra neteisingas arba laimėtojas per 3 dienas neatsako į el.paštą apie laimėjimą, rengiama nauja laimėtojo atranka pagal 4 šių sąlygų punktą.

MotoFocus.eu

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!