GOODYEAR pristato 2013/2014 sezono žieminių padangų asortimentą

6 spalio 2013, 1:24

Grupė „Goodyear“ pristato savo žieminių padangų asortimentą. Tarp jų naujausią modelį – „Dunlop Winter Response 2“.

Dunlop Winter Response 2

Naujos padangos „Winter Response 2“ yra skirtos mažiems ir kompaktiškiems automobiliams. Vadovaujantis Europos padangų ženklinimo sistema, galiojančia nuo praėjusių metų lapkričio mėnesio, padangų dydžiai – nuo 16 iki 22 colių, sukibimas važiuojant šlapia kelio danga – B klasė.
Padangos „Winter Response 2“ yra suprojektuotos atsižvelgiant į svarbius žiemai saugumo parametrus, pvz.: stabdymu bei važiavimu ant sniego, ledo ir šlapios kelio dangos.
Dėka pažangių technologijų, buvo pasiekti geresni rezultatai, lyginant su ankstesniu modeliu. Tarp naujų sprendimų buvo elementai, pasvirę 45 laipsnių kampu, o tai padidina sukibimą posūkiuose ant sniego ir ledo. Naujas profilis su naujoviškos geometrijos protektoriaus raštu pagerina sukibimą greitėjant ir stabdant apsnigtuose keliuose. Padangos „Winter Response 2“ pasižymi padidėjusiu degalų sunaudojimo efektyvumu.

Goodyear UltraGrip 8 Performance

Tai aukštos kokybės žieminės padangos, skirtos važiuoti sudėtingomis oro sąlygomis – esant sniegui, šlapdribai, apledėjusiems keliams. Protektorius „UltraGrip 8 Performance“, pagamintas iš šiuolaikinio gumos mišinio išlieka lankstus žemoje temperatūroje, taip suteikiant staigesnį automobilio vairavimą žiemą.
Šoninis protektoriaus raštas veikia kaip sniego valytuvas, sumažindamas stabdymo kelią ant sniego 6 %, palyginus su 3 konkuruojančiais padangų modeliais, kurių protektorius yra išdėstytas kitu kampu. Sniegą visada lydi šlapdriba, todėl šios padangos turi platesnius griovelius, kad protektorius būtų efektyviai valomas. Didesnis sąlyčio plotas centrinėje zonoje pagerina stabdymą bei suteikia vairuotojui efektyvesnią kontrolę ant ledo, palyginus su ankstesnės kartos padangomis.

Goodyear UltraGrip 8

Pirmosios padangos su protektoriumi, kuriame naudojama 3D-BIS (ang. Block Interlocking System) technologija per visą padangos plotį, taip suteikiant geresnį sukibimą ir trumpesnį stabdymo kelią. Inovatyvi „Goodyear“ technologija „UltraGrip 8“ leidžia dar geriau patenkinti žieminių padangų vartotojų lūkesčius: geresnis sukibimas, trumpesnis stabdymo kelias, efektyvesnis stabdymas ir vairavimas.
Patobulintas šoninis protektorius suteikia padangoms geresnį šoninį sukibimą apsnigtame bei šlapiame kelyje.

Goodyear UltraGrip Performance 2

„UltraGrip Performance 2“ tai naujos kartos „UltraGrip“ šeimos padangos su „Adaptive SipeGrip“ technologija. Šios padangos sukurtos specialiai vairuotojams, vairuojantiems aukštos kokybės automobilius ir vertinantiems dinamišką vairavimą bet kokiomis oro sąlygomis.
Padangų „UltraGrip Performance 2“ protektoriaus grioveliai yra pjūklinės formos, protektorius pagamintas iš sicilio pagrindo patobulinto gumos mišinio. Dėka to, palyginus su ankstesnėmis padangomis, garantuojamas geresnis sukibimas ant sniego, ledo ir šlapios kelio dangos, puikus stabilumas, geresnis sukibimas ir trumpesnis stabdymo kelias.

Dunlop SP WinterSport 4D

„Dunlop SP WinterSport 4D“ savo pavadinimą kildina iš naujos 4D sistemos versijos (4D sipe system). Tai žieminės „Ultra High Performance“ klasės padangos, kurios turi daug naujų technologinių sprendimų, kuriais siekiama padidinti saugumą ir užtikrinti didesnį vairuotojų pasitikėjimą savimi, esant įvairioms oro sąlygoms.
„W Dunlop SP WinterSport 4D“ elementai ant protektoriaus rašto garantuoja geresnį stabdymą, esant didesniam sniego sluoksniui. Pagerinta padangų dinamika ant ledo dėl mišinio, kuriame yra funkcionalizuoti polimerai. Tai padeda išvengti problemų, atsirandančių kietėjant mišiniui, kai yra žema temperatūra.
Padangos „Dunlop SP WinterSport 4D“ gaminamos 53 variantų: nuo 195/65R15 dydžio iki 285/30R21 dydžio.

Dunlop SP Winter Sport 3D

„Dunlop“ sukurta technologija „Multi Radius Tread“ (MRT) leidžia geriaus paskirstyti padangų slėgį, padidinti paviršiaus kontaktą su žeme, kad būtų galima saugiau vairuoti staigiuose posūkiuose, esant sudėtingoms oro sąlygoms.

Dunlop SP Winter Response

Dėka „Touch Technology“ technologijos automobilio su padangomis „Dunlop SP Winter Response“ vairavimas, vairuotojui suteikia tikslų paviršių jautimą ir trumpesnį stabdymo kelią bet kokiomis oro sąlygomis.

Šiose padangose įrengta „Dual Blade System“ sistema, kuri užtikrina didesnį stabilumą, geresnį sukibimą ir geresnę kontrolę.
Svarbus šių padangų dizaino bruožas – kintantis priklausomai nuo apkrovos rodiklių brekerio tankis. Tai leidžia optimizuoti besiliečiančio su žeme paviršiaus sukibimą ant sniego ir ledo bei atsparumą akvaplaningui. Naudojant MRT (Multi Radius Tread) technologiją užtikrina vienodą slėgio paskirstymą ant kontaktinio paviršiaus, tokiu būdu gerinant sukibimą su sausa ir drėgna kelio danga.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!