Webasto-Edscha sukūrė stogą naujajam Jaguar F-Type

28 rugsėjo 2013, 9:05

„Webasto“, kuri specializuojasi sprendimuose kabrioletams, suprojektavo stogo sistemą, skirtą naujam „Jaguar F-Type“. Automobilį galima įsigyti jau nuo 2013 m. gegužės mėnesio.

Naujas „Jaguar F-TYPE“

Aštuntajame dešimtmetyje „Jaguar E-TYPE“ tapo savo laikų legenda. Po daugiau nei keturiasdešimties metų „Jaguar“ nusprendė pristatyti savo modelio „F-TYPE“ įpėdinį. Daugeliu atžvilgių, tai pirmasis per 50 metų tikrai sportinis „Jaguar“ automobilis. Dvivietis rodsteris yra aukštos kokybės elegantiškas automobilis su unikaliu dizainu. „Webasto“ skyrius „Webasto-Edscha“ specializuojasi sprendimuose kabrioletams ir suprojektavo stogo sistemą, skirtą naujam „Jaguar F-Type“.

Automobiliui tereikia 12 sekundžių atidaryti minkštą stogą. Stogas atsidaro ir užsidaro pilnai automatiškai, net vairuojant, jei automobilis nevažiuoja greičiau, kaip 50 h / h. Jungiklis yra įmontuotas į porankį, todėl juo lengvai gali naudotis tiek vairuotojas, tiek keleivis. Atidarius stogą, jis susilanksto į „Z“ formą, patogioje vietoje už sėdynių. Kai stogas yra sulankstytas, jis uždengtas su dangčiu, todėl papildoma danga nereikalinga. Nepriklausomai nuo stogo pozicijos, šis dvivietis kupė yra pakankamai nemažas, jo bagažinės talpa 196 litrai.

Stogo kinematinė sistema naudoja elektrą. „Webasto-Edscha“ sukurta specialiai vairuotojui. Ji padeda išlaikyti mažą stogo sistemos svorį ir taip prisideda prie lengvos automobilio konstrukcijos. Akustinis stogas, pagamintas iš specialaus audinio bei naudojamas papildomas izoliacijos sluoksnis, tai suteikia puikią akustiką uzdarytoje stogo padėtyje, net važiuojant dideliu greičiu.

„Jaguar F-TYPE“ kabrioleto stogas yra suprojektuotas pagrindinėje „Webasto-Edscha“ būstinėje, Hengersberg mieste, Žemutinėje Bavarijoje, o sumontuotas Didžiojoje Britanijoje.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!