Parodoje IAA 2013 įmonė CONTINENTAL pristato ateities technologijas

18 rugsėjo 2013, 17:57

Parodos IAA 2013 metu įmonė CONTINENTAL pristato technologijas, kurios netrukus bus lydimos vairuotojų kasdien – „Surround View“, „48 Volt Eco Drive“ ir rodmenys rodomi ant langų.

–          „Nulinis nelaimingų atsitikimų skaičius, kuro likučių distiliavimas ir vairavimas be jokio streso, tai ne fantazija, o tikslai, kurie yra pasiekiami. Techniniu požiūriu daugelis sprendimų jau egzistuoja. Šiuo metu pagrindinis tikslas yra gerinti įvairių technologijų tarpusavio bendradarbiavimą.“ – teigia Elmar Degenhart, CONTINENTAL generalinis direktorius.

„Surround View“

Svarbus žingsnis siekiant visiškai išvengti avarijų yra „mirties zonos“ ir grėsmių aplink automobilį aptikimas. Sistema „Surround View“ stebi automobilį 360 laipsnių kampu. „Surround View“ sudaryta iš keturių kamerų, kurios ne tik leidžia atpažinti kliūtis ir pėsčiuosius, bet ir identifikuoti potencialias pavojingas situacijas bei įspėti vairuotoją. Šios technologijos plėtra yra labai svarbi automatinio valdymo sistemų ateičiai.

„48 Volt Eco Drive“

Ši sistema yra veiksminga alternatyva šiuo metu naudojamiems hibridams: populiariai 12 voltų start – stop mygtuko sistemai ir pažangiai hibridinei aukštos įtampos sistemai. Sistema „48 Volt Eco Drive“ yra lengvai montuojama ir turi daugiau galimybių nei masinės gamybos sistemos, kuro sąnaudos sumažėja iki 13 %. Pirmieji „48 Volt Eco Drive“ sistemos egzemplioriai jau yra užsakyti klientų, masinė gamyba bus pradėta 2016 m.

Rodmenys rodomi ant langų

Dėl nuolat didėjančių pateikiamų vairuotojui duomenų skaičiaus, duomenys bus pateikiami vairuotojo akių aukštyje. CONTINENTAL nusprendė prie jau dabar žinomų technologijų pridėti didesnius ir sudėtingesnius vaizdus. Duomenys bus pateikiami įvairių spalvų ir reikiamų dydžių pagal funkcionalumą. Ateityje ši technologija bus integruota su „augmented reality” (AR) technologija, kas leis pateikti vairuotojui reikalingiausią informaciją.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!