TRW Automotive parodoje IAA Frankfurte

11 rugsėjo 2013, 17:44

Parodos Frankfurte metu, TRW Automotive pristatys technologijas, kurios yra pirmas žingsnis, siekiant pusiau automatinio vairavimo. Tai technologiškai pažangios aktyvios, pasyvios ir integruotos saugos sistemos.

TRW parodoje „Internationale Automobil-Ausstellung“

Šių metų tarptautinėje parodoje IAA, TRW pristatys platų technologinių sprendimų, padedančių vairuotojui, asortimentą, pvz.: TRW sukurtą naujausios kartos vaizdo kamerą S-CAM 3 ir radarą AC1000. Bus pristatyti pažangūs valdymo įrenginiai, pvz.: TRW Safety Domain ECU (SDE), kuris gali sujungti daug funkcijų: važiuoklės kontrolės ir pagalbos vairuotojui, integruotas stabdžių valdymo bei elektrinio vairo stiprintuvo sistemas, apsaugos sistemas keleiviams, sėdintiems ant galinės sėdynės.

TRW pristatys keletą naujų technologijų, siekiančių pagerinti saugumą:

·         Naujausios kartos vaizdo kamerą S-CAM 3, turinčią šešis kartus didesnę duomenų apdorojimo galią, nei dabartinė kamera S-CAM. Ši kamera yra efektyvesnė, joje įrengtas kompiuteris su naujomis pažangiomis funkcijomis.

·         TRW sukurtą radarą AC1000, kuris gali aptikti kliūtis priekyje, gale ir šone. Šis radaras taip pat gali aptikti pėsčiuosius.

·         Naujausios kartos valdymo bloką Safety Domain ECU (SDE), kuris apdoroja įspūdingą duomenų kiekį ir tampa pažangių saugumo sistemų pagrindu.

·         Pasyvias saugos technologijas keleiviams, esantiems ant galinės automobilio sėdynės.

Peter Lake, TRW Automotive vykdantysis pardavimų ir verslo plėtros viceprezidentas pasakė:

–          „Automobilių pramonė pereina į didelių pokyčių laikotarpį, nes rinka yra linkusi gerokai sumažinti mirčių keliuose skaičių. Nors pažangios saugumo technologijos jau keletą metų yra diegiamos prabangiuose automobiliuose, reglamentai, organizacijos „New Car Assessment Program“ vertinimai, draudimo kompanijų ir vatotojų lūkesčiai yra, kad šios sistemos bus montuojamos įvairių segmentų automobiliuose. Šiuolaikinės technologijos tampa vis sudėtingesnės – jos ne tik įspėja vairuotojus, bet ir aktyviai įsikiša kritinėse situacijose, padeda išvengti avarijų arba sumažinti jų pasekmes. Mes sukūrėme naujų technologijų žemėlapį, paremtą mūsų pastangomis paiekti pusiau automatinį vairavimą: įspėjimus, važiuojant su autopiloto funkcija, vairuotojas tampa sistemų dalimi, kurios esant tam tikroms sąlygoms sugeba kontroliuoti transporto priemonę.“

Paroda IAA vyks rugsėjo mėnesį Frankfurte. TRW stendą galima bus pamatyti paviljone F20, 8 salėje.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!