Su CONTINENTAL padangomis pasiektas Guinesso rekordas

28 liepos 2013, 22:00

„Volkswagen Passat TDI Clean Diesel“ su „Continenetal“ padangomis pasiekė Guinesso rekordą ekonomiškumo kategorijoje. Automobilis pravažiavo 13 000 km, vidutinės kuro sąnaudos buvo 3,01 l / 100 km.

„Volkswagen” JAV pasiekė rekordą kategorijoje „efektyviausias kuro panaudojimas ne hibridiniame automobilyje“. Rekordinės kuro sąnaudos buvo 3,01 l / 100 km. Dviejų vairuotojų paeiliui vairuojamas automobilis buvo su padangomis „Continental PureContact”, kurios yra su „EcoPlus” technologija. Ankstesnis rekordas buvo 3,46 l / 100 km.

– „Mes labai didžiuojamės tuo, kad galėjome prisidėti prie „Volkswagen“ pasaulinio Guinesso rekordo pasiekimo“ – teigia Travis Roffler, „Continental“ marketingo skyriaus direktorius – „Dėka mūsų „PureContact“ padangų, per dvi savaites buvo pravažiuota 13 000 km, o suvartota mažiau nei 397 l degalų.

Pagrindinis vairuotojas buvo Wayne Gerdes – automobilizmo žurnalistas. Antrasis – Bob Winger, projektų, susijusių su energija ir ekologija inžinierius. Trasa vedė per 48 Amerikos valstijas ir sudarė 13 000 km.

Padangos „PureContact“ yra pasiekiamos Amerikos rinkoje. „EcoPlus“ technologija žymiai sumažina kuro sąnaudas, mažindama pasipriešinimą riedėjimui ir išlaikydama optimalų vairavimą.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!