Sandarinimo priemonė REINZOSIL – teigiami bandymų rezultatai biodujomis varomuose varikliuose

28 gegužės 2013, 22:00

Universali VICTOR REINZ sandarinimo priemonė, paremta silikono pagringu REINZOSIL puikiai tinka naudoti varikliuose, varomuose biodujomis. Mechaniniai ir cheminiai bandymai patvirtino, kad sandarinimo priemonė REINZOSIL, naudojama biodujomis varomo variklio detalių sandarinimui, liko atspari alyvai.

 

„VICTOR REINZ“ sandarinimo priemonė „REINZOSIL“

 

Intensyvūs bandymai parodė, kad sandarinimo priemonė „Reinzosil“ yra saugi ir nekelia rūpesčių, ją naudojant varikliuose varomuose dujomis ir biodujomis.

Atliekant bandymus, mase REINZOSIL buvo užsandarintos variklio dalys, kuriose dirbo karšta variklio alyva, esant dideliam slėgiui. Masė, įgavusi reikiamą kietumą, puikiai užsandarino terpę, kurioje variklio alyva cirkuoliuoja skirtingomis temperatūromis. Bandymus atliekant 2 savaites be pertraukos ir alyvos temperatūrai pakylant iki 120°C, sandarinimo masė nepakito: masė neišsiputė, spalva nepakito. Mechaninių bandymų metu, masės savybės sėkmingai atitiko standartus, rodančius labai aukštą elastingumo lygį, atliekant tempimo bandymus.

– „Teigiami testo rezultatai dar kartą įrodė mūsų klientams, kad mūsų produkcija yra patikima ir saugi naudoti“ – teigia Christian Katzer, PPM produkto vadybininkas, atsakingas už produkto kūrimą. – „Šie rezultatai patvirtina mūsų sandariklių universalumą“.

Sandarinimo priemonė REINZOSIL

 

REINZOSIL – tai anaerobinė dengimo masė – silikono pagrindo sandariklis (polidimetilsiloksanas). Sandariklio sudėtinės dalys kietėja be oro, naudojant metalą, kaip reakcijos katalizatorių. Tai plačiai naudojama ir universali sandarinimo priemonė, skirta variklio sistemai. Ši masė labai atspari aukštai temperatūrai.

Visi VICTOR REINZ sandarikliai turi reikiamus sertifikatus. Priemonė parduodama 70 ml ir 200 ml pakuotėse.

Daugiau informacijos apie sandarinimo priemonę REINZOSIL galite rasti internetiniame tinklalapyje www.victorreinz.com

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!