Renkamas 2013 m. saugiausias pradedantysis Lietuvos vairuotojas

30 balandžio 2013, 22:00

„Vairuoju saugiai!“ – taip šiemet vadinsis „Auto Bild Lietuva“ organizuojamas konkursas pradedantiems mūsų šalies vairuotojams. Jo nugalėtojas kitų metų kovą keliaus į Ženevos automobilių parodą.

Jau ne vienerius metus „Auto Bild Lietuva“ žurnalo rengiamų konkursų tikslas – skatinti visus vairuoti saugiai ir elgtis tolerantiškai vienas kito atžvilgiu kelyje. Visi važinėjame tomis pačiomis gatvėmis, tad ar saugūs jausimės kelyje, priklauso tik nuo mūsų pačių. Štai kodėl svarbiausia yra ne greitis, o geras ir saugus vairavimas, tolerancija, pakantumas, drausmingumas ir pagalba kitam.

Konkursą pradedantiems vairuotojams „Auto Bild Lietuva“ komanda kartu su savo idėjiniais partneriaisir rėmėjais rengia pirmą kartą. Jo tikslas – paskatinti pradedančiuosius vairuotojus kaupti gerąją vairuotojo patirtį, tobulinti įgūdžius ir kuo greičiau tapti visaverčiais saugiais eismo dalyviais.

Rengiamame konkurse „Vairuoju saugiai!” gali dalyvauti visi asmenys, kurie vairuotojo pažymėjimą įgijo ne anksčiau kaip dveji metai iki konkurso paskelbimo dienos.

Visus norinčius dalyvauti pradedančiųjų vairuotojų konkurse kviečiame registruotis „Auto Bild Lietuva“ paskyroje www.facebook.com iki rugsėjo pirmos dienos.

Atrankiniame etame VĮ „Regitra“ egzaminų klasėje bus tikrinamos šių vairuotojų teorinės žinios, o geriausiai pasirodę 25 konkurso dalyviai susirungs tarpusavyje finale, kur turės pademonstruoti:

• Praktinius gebėjimus valdyti automobilį;

• Atlikti automobilio technikos, sistemų ir mazgų išmanymo užduotis;

• Atlikti pirmosios medicininės pagalbos užduotis.

Konkurso „Vairuoju saugiai!” data – 2013 metų rugsėjo 14 diena, vieta – VĮ „Regitra“ Vilniaus filialas, Lentvario g. 2.

Tikslus laikas bus paskelbtas vėliau. Atrankinė ir finalinė konkurso dalys vyks tą pačią dieną.

Konkurso prizus galite peržiūrėtiprisegtame PDF dokumente.

Pastaba. Konkurse negali dalyvauti daugiau kaip dvejų metų vairavimo stažą turintys vairuotojai, taip pat nepilnamečiai ir asmenys, neturintys galiojančio vairuotojo pažymėjimo, UAB „Veido periodikos leidyklos“, UAB „Inter Cars Lietuva“, VĮ „Regitra“, UAB „Tuvlita“ ir UAB „Ecodriving LT“ darbuotojai ir jų šeimų nariai.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Anonimas, 15 rugsėjo 2013, 13:38 0 0

Jau praėjo. Patyrusių grupėje laimėjo žmogus iš vienos Vilniaus vairavimo mokyklos...
Labai gaila, kad neaiškus buvo taškų skaičiavimas ir iiiiilgas rezultatų pateikimas.

Atsakyti

Anonimas, 15 rugsėjo 2013, 13:53 0 0

Beje, prizai buvo liuks. Geriausi antrų vietų laimėtojams. O apdovanojimus gavo VISI.
Gerai,kad yra tokie konkursai,nes pasitikrinimas ar dar moki kažką, užgarantuotas.

Atsakyti