Brunox – gaminiai, kurie tenkina 99% vartotojų poreikius

12 gegužės 2011, 22:00

BRUNOX AG siūlo du gaminius kovai su korozija. BRUNOX Turbo-Spray skirtas apsaugoti nuo korozijos, o patentuotasis BRUNOX Epoxy veiksmingai neutralizuoja rūdis.

Šiais dviem gaminiais yra visiškai patenkinami 99 proc. vartotojų poreikių. Abu gaminiai pagaminti pagal naujausias technologijas, skirti profesionalams ir turi unikalią formulę.

BRUNOX Turbo-Spray – ne tik puiki apsaugos nuo korozijos priemonė, šalinanti drėgmę, bet tuo pačiu ir alyva, valymo priemonė, tepalas ir kartu kontaktinis skystis. Visas šias aukščiausios kokybės savybes užtikrina jos sudėtyje esantis priedas TURBOLINE. Kuriant šį gaminį taip pat atsižvelgta į aplinkos apsaugą, todėl jo sudėtyje nėra silikono, teflono ar grafito. Gamintojui taip pat buvo svarbus darbo saugumas, todėl gaminys užsiliepsnoja tik esant 78 °C. Suslėgtas CO2 sudaro tik 3 proc., todėl vartotojui garantuojamas didžiausias aktyvios medžiagos kiekis aerozolio skardinėje.

BRUNOX Epoxy – vienintelis gaminys, kuris ne tik neutralizuoja rūdis, bet ir gali būti naudojamas kaip gruntas. Jis greitai ir veiksmingai neutralizuoja rūdis epoksidinių dervų pagrindu. Šis produktas papildys kiekvieną kitą priemonę, nes yra suderinamas su bet kokiu viršutiniu sluoksniu. Veiklioji medžiaga tiesiogiai reaguoja ir neutralizuoja akytą rūdžių paviršių ir sudaro epoksidinio grunto sluoksnį, ant kurio galima tiesiogiai dengti viršutinį sluoksnį. Ši medžiaga įsiskverbia į rūdžių sluoksnį daug geriau nei tradicinės rūdžių sutvirtinimo emulsijos, nepaliekant teptuko pėdsakų, jos galiojimo laikas yra neribotas. Be to, šis gaminys yra kone vienintelis tokios aukštos kokybės produktas, jį galima naudoti kaip aerozolį, neišskiriantį chlorofluorokarbonatų (CFC).

www.alloriginal.lt

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!