„Ufi“ filtras galingajam Mercedes AMG C63 varikliui

26 gegužės 2015, 23:03

„Ufi Filters“ – oro filtravimo sistema, gamykliškai montuojama į sportinį Mercedes AMG C63 automobilį, kurio darbinis tūris yra 4.0 litro, o galia siekia 476 AG ir 510 AG.

Tokių automobilių kaip Mercedes AMG C63 oro srauto filtravimo sistemos užduotis yra užtikrinti variklio apsaugą bei išgauti maksimalų našumą net esant pačioms sunkiausioms sąlygoms ir didžiausioms apkrovoms.

„Ufi“ kurdama oro filtrą Mercedes automobiliui panaudojo savo žinias ir patirtį, susijusią su lenktyniniais automobiliais bei lėktuvais. Filtravimo modelį „Ufi“ kūrė kartu su Mercedes – Benz specialistais, vadovaudamiesi dabar vyraujančiomis „downsizing“ tendencijomis, kurių ypatumas yra automobilio masės, triukšmo mažinimas ir vietos taupymas po automobilio gaubtu išsaugant optimalias filtravimo ypatybes.

Filtravimo modulio korpusas, sukurtas iš sintetinio pluošto yra susietas su varikliu, taip užtikrinant patikimumą ir lengvumą. Oro filtras turi ISO5011 sertifikatą, o tai reiškia, jog šis oro filtras sulaiko net pačias mažiausias daleles, taip dar labiau apsaugodamas variklį.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!