„Range Rover Evoque“: kartais pasitaikančios problemos užvedant variklį

4 spalio 2021, 9:50

„Range Rover Evoque“ savininkas skundėsi kartais pasitaikančiomis užvedimo problemomis. „Autodata“ specialistai padeda išsiaiškinti problemą.

Mūsų dirbtuvėse yra 2016 m. „Range Rover Evoque“ su 2,0 dyzeliniu varikliu, kuriame pasitaiko problemos užvedant. Starteris suka variklį, tačiau variklis neužsiveda ir su degalais susijęs gedimo kodas išsaugomas variklio valdymo bloko gedimų atmintyje. Pakeitėme kuro slėgio jutiklį. Automobilis kurį laiką veikė gerai, tačiau dabar grįžo į dirbtuvę su ta pačia problema. Prašome pagalbos.

Atsakymas: Jau girdėjome apie kuro tiekimo problemą nuo 2016 m. gaminamame „Range Rover Evoque“ modeliuose su 2.0 dyzeliniu varikliu. Įtariame, kad gedimo kodas yra P0087 ir jis yra susijęs su žemo slėgio degalų sistema. Gedimo kodo rodymo priežastis yra mažas kuro slėgis, atsirandantis dėl netinkamai pritvirtinto laido, kuris tiekia kurą į kuro siurblio bloką bake. Išmontuokite degalų baką, kad pasiektumėte degalų siurblio bloką. Degalų tiekimo laidas turi būti tinkamai pritvirtintas (1.1 pav.). Išvalykite gedimo kodą ir atlikite bandomąjį važiavimą, kad išsiaiškintumėte, ar problema išspręsta.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!