„Seat Leon“: važiuojant girdimi „metaliniai“ garsai iš priekinių ratų zonos

11 lapkričio 2020, 13:56

Nerimą keliantys 2011 m. „Seat Leon“ pakabos garsai vienoje su „Autodata“ bendradarbiaujančių dirbtuvių pasirodė sunkiai diagnozuojama problema. Įmonės techniniai ekspertai rado šios problemos sprendimą.

Per 2011 m. „Seat Leon“ transporto priemonės apžiūros metu klientas minėjo apie „metalinius“ garsus sklindančius, kurie sklinda iš priekinio rato pakabos važiuojant ar manevruojant. Išgirdome „metalinį“ triukšmą ir patikrinome priekines kaladėles ir priekinius stabdžių diskus, tačiau jie yra geros būklės. Ar kiti „Leon“ savininkai informavo apie „metalinio“ triukšmo problemą?

Atsakymas: Taip, apie šią problemą mums jau pranešė 2011 m. pagamintų „Leon“ ir „Altea“ modelių savininkai. „Metalinio“ triukšmo priežastis yra per didelis laisvumas tarp priekinio rato guolio korpuso ir priekinės ašies. Nuimkite priekinio rato guolio korpusą nuo ašies. Nenuimkite rato stebulės nuo priekinio rato guolio. Ant priekinio rato guolio korpuso ir ašies kontaktinio paviršiaus užtepkite ploną „Optimolpaste“ sluoksnį, kurį rasite skyriuje „Seat“. Sumontuokite priekinio rato guolio korpusą ant ašies. Pakartokite aukščiau nurodytus veiksmus kitoje pusėje esančiam elementui. Baigus remontą, reikia atlikti bandomąjį važiavimą, kad būtų patikrinta, ar problema pašalinta.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!