Sogefi alyvos filtro modulis naujam „ Audi A6“

7 lapkričio 2018, 22:40

„Sogefi“, CIR grupės narys, kuris specializuojasi automobilių pramonės komponentų gamyboje, sukūrė alyvos filtrą naujos kartos „Audi A6“, kurio pasaulinis debiutas įvyko Ženevos automobilių parodoje ir jau yra pasirodęs rinkoje.

Firma „Sogefi“ optimizavo naujojo filtro dizainą, kad pasiektų aukščiausią atsparumą ypač aukštai temperatūrai ir sudėtingoms darbo sąlygoms. Dėl plastikinės konstrukcijos filtras užtikrina efektyvumą, ilgaamžiškumą ir yra lengvesnis lyginant su aliumininiais modeliais, o tai lemia mažesnį degalų sunaudojimą.

Naujos sintetinės medžiagos panaudojimas suteikia mechaninį standumą ekstremaliomis sąlygomis, tokiomis kaip aukšta temperatūra ir vibracija, kurią sukelia didelio galingumo sportiniai varikliai. Modelio konstrukcija padeda integruoti įvairias papildomas funkcijas, pavyzdžiui, alyvos jungtį iš turbinos arba automatinį nutekėjimo vožtuvą. Pagerėjo ir perdirbimo galimybės, nes techninės priežiūros metu pakeičiamas tik filtro įdėklas. Filtravimo elementas, naudojantis sintetines medžiagas, gali atlaikyti didelius alyvos srautus ir yra optimizuotas, kad sumažintų alyvos srautą žemoje temperatūroje. Taip pat rodo didelį cheminį atsparumą biokurui, kartu užtikrindamas efektyvumą per visą jo naudojimo laiką.

„Sogefi“ gaminiai visada yra nepakeičiami produktai premium klasės „Audi“ automobiliams su V6, V8 TFSI ir V8 TDI varikliais, tokiuose modeliuose kaip „Audi Q7 ir A8“, „Porsche Panamera“ ir „Cayenne“ bei „VW Touareg“. „Sogefi“ taip pat naudojami 12 cilindrų 6 litrų W12 variklyje, sumontuotame prabangiame „Bentley Bentayga“ visureigyje.

„Sogefi“ filtrai antrinei rinkai yra identiški su produktais, skirtais ES rinkai, ir yra randami pagal: Purflux L1048, FRAM® CH12129ECO ir CoopersFiaam FA6784ECO. Dėl beveik penkių tūkstančių paraiškų Vokietijos automobiliams, firma „Sogefi“ plečia savo pasiūlymą šiam transporto priemonių segmentui, kurį galima įsigyti visoje Europoje.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!