Stabdžių alyva „Brembo B-QUIET“

13 birželio 2018, 23:37

Firma „Brembo“ sukūrė naują alyvą „B-QUIET“, skirtą antrinei rinkai.

Stabdžių sistemos sudedamosios dalys dėl savo darbo pobūdžio linkusios susidėvėti. Šios sistemos komponentai yra atsakingi už aktyvų automobilio saugumą. Kruopšti nuolatinė jų priežiūra yra būtina, norint užtikrinti geras važiavimo sąlygas.

Šiais laikais automobilių priežiūra kur kas sudėtingesnė ir reikalaujanti daugiau mechanikų dėmesio  nei anksčiau. Dėl profesionalių servisų paslaugų poreikio „Brembo“ praturtino savo pasiūlymus naujiems automobiliams skirta alyva „Brembo B-QUIET“.

Ši alyva taikoma tarpusavyje judantiems stabdžių sistemos elementams, t.y. spyruoklių ir kaladėlių bei įvorių paviršiams. Dėl savo nelipnios konsistencijos alyva tolygiai pasiskirsto ant paviršiaus,  ilgą laiką neprarasdama savo savybių. Jos mineralinė sudėtis be metalų ir riebalų rūgščių, nelaidi elektrai, todėl puikiai tinka transporto priemonėms su ABS sistema.

„Brembo B-QUIET“ yra  netirpi, todėl nenuplaunama ir labai atspari aukštai temperatūrai bei automobilio plovimui. Turi antikorozinių savybių, kurios susiderina su visais metalais ir NBR medžiagomis. Tai reiškia, kad tai talyva, skirta daugeliui pritaikymų, tokių kaip stabdžių sistemos komponentai, kompresoriai, centralizuotos tepimo sistemos, stumdomos sėdynės,  stoglangio valdikliai bei akumuliatoriaus kontaktai.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!