Naujausias „Flashlube“ gaminys, skirtas automobiliams su LPG ar CNG dujų instaliacija

8 spalio 2014, 21:49

„Flashlube“ – skysčių ir priedų varikliui gamintojas iš Australijos pristato „Electronic Valve Saver Kit 2“. Šis naujausias gaminys iki minimalios ribos sumažina vožtuvų bei jų lizdų dėvėjimąsi automobiliuose su CNG ir LPG.

Senoji versija „Flashlube E2“, kuri buvo populiari visame pasaulyje, sulaukė atnaujinimų. Rinkinyje buvo pridėta atnaujinta tepimo pompa ir valdymo kompiuteris (ECU).

Nuo 2009 metų „Flashlube Electronic Kit“ yra pirmaujantis gaminys vožtuvų tepimo sistemose. Šis rinkinys gavo net TUV ženklą. „Flashlube“ inžinieriai pastebėjo keletą dalykų, kuriuos gali atnaujinti, todėl kartu su australų universitetu RMIT pagerino gaminį.

Įpurškimo sistemos valdymo modulis naujame „E2 Kit“ paprastai sinchronizuojamas su bet kokia LPG ar CNG sistema. Modulis programuojamas net pagal cilindrų darbinį tūrį. Kita naujiena yra „Plug and play” laidų komplektas. Šis laidų komplektas palengvina sistemos pajungimą automobilyje. Netaisyklingo sujungimo riziką sumažina ir įdiegti diodai, kurie parodo kada sistema pajungta teisingai.

Kitas „E2 Kit“ atnaujinimas yra modernesnė tepimo pompa.

Kiekviename „E2 Kit“ rinkinyje yra 500 ml vožtuvų tepimo skysčio „Valve Saver Fluid“. Šio skysčio formulė buvo išrasta 1979 metais. Formulę išrado vokiečių mokslininkas Wolfgangas Kleuneris. Šis skystis buvo vienintelis skystis, apsaugantis vožtuvus nuo nusidėvėjimo ir pirmas skystis, kuris buvo netoksiškas.

 

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!