Nauji „MEYLE“ produktai

12 kovo 2018, 22:36

MEYLE išpletė savo asortimentą 14 naujų produktų, įskaitant stabilizatorių ir jungiamąsias traukes.

Kartu su pasiūlymu, į kurį įeina stabilizatorius su jungiamosiomis traukėmis, dirbtuvės turi papildomų dalių remontui ir tai leidžia greitai sumontuoti ir išardyti tam tikrą elementą. Stabilizatorius yra paruoštas montavimui ir apima guolius bei atitinkančias tvirtinimo juostas.

Jungiamosios traukės gaminamos pagal MEYLE HD principą. Padidinta 22 milimetrų rutulinė galvutė suteikia didesnį paviršiaus plotą, dėl kurio susidaro mažesnis slėgis paviršiuje ir dėl to mažiau dėvisi.

Rutulinė galvutė dedama į vadinamąjį Clip-on lizdą, pagamintą iš trinčiai atsparaus polioksimetileno (POM), kuris plieniniame korpuse yra pritvirtintas elastiniu tvirtinimu. Tuo tarpu lizdo galinėje pusėje, naudojant ultragarsą, nustatoma papildomo saugos žiedo padėtis.

MEYLE patarimas dirbtuvėms: Problemos su stabilizatoriais ir jungiamosiomis traukėmis pasireiškia dažnu aiškiu bildėjimu ir triukšmu pakaboje. Sugadintas stabilizatorius ir jungiamoji traukė turi įtakos vairavimo saugumui ir vairavimo komfortui. Be to pažeisti stabilizatoriai ir jungiamosios traukės per ilgesnį laiką žaloja pakabą. Todėl keičiant stabilizatorių, taip pat reikia pakeisti ir jungiamąsias traukes.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!