„Continental“ tapo oficialiu „Tour de France“ lenktynių partneriu

18 gruodžio 2017, 22:36

„Continental“ ir „Tour de France“ lenktynių organizatoriai pasirašė penkerių metų bendradarbiavimo sutartį. Šių metų „Tour de France“ lenktynėse net devynios komandos ir lenktynių nugalėtojas Christopheris Froome važiavo „Continental“ padangomis.

Hanoveris/Paryžius, 2017 m. gruodžio mėn. Nuo kitų metų pradžios „Continental“ tampa oficialiu „Tour de France“ dviračių lenktynių partneriu. Paryžiuje penkerių metų rėmimo sutartį pasirašė populiariausių pasaulyje dviračių lenktynių direktorius Christianas Prudhomme ir „Continental“ valdybos narys bei Padangų padalinio vadovas Nikolajus Setzeris.

„Oficialios partnerystės pasirašymas yra logiškas „Continental“ žingsnis, kuriant ir gaminant aukščiausios klasės padangas sportiniams dviračiams, kurios naudojamos ir „Tour de France“ varžybose, – pasirašymo metu Paryžiuje sakė Nikolajus Setzeris. – Mes esame sukaupę itin didelę sportinių dviračių padangų gamybos patirtį, kurios turi būti ne tik saugios, bet ir itin lengvos bei turinčios mažą pasipriešinimą riedėjimui.“

Šių metų „Tour de France“ lenktynėse net devynios komandos ir lenktynių nugalėtojas Christopheris Froome važiavo dviračiais su „Continental“ padangomis.

„Tour de France“ lenktynių direktorius Christianas Prudhomme sako: „Mums garbė, kad prie šių lenktynių prisijungė „Continental“ – daugiau kaip 145 metus aukščiausią gamybos patirtį turinti tarptautinė kompanija. Tai itin svarbus žingsnis visam dviračių sportui, kad „Continental“ susiejo savo vardą su didžiausiomis dviračių varžybomis pasaulyje. Mes itin rūpinamės dviračių lenktynių saugumu, tad „Continental“ kuriamos ir gaminamos saugios ir itin efektyvios padangos yra logiškas šio bendradarbiavimo pagrindas.“

www.continental-corporation.com

Continental plėtoja pažangias technologijas ir sprendimus, skirtus tvariam ir apjungtam žmonių ir krovinių pervežimui. 1871 metais įkurta technologijų kompanija siūlo saugius, efektyvius, sumanius ir prieinamus sprendimus automobiliams, įrenginiams, eismo ir transporto parko valdymui. 2016 metais Continental apyvarta siekė 40,5 milijardų eurų ir šiuo metu 56 pasaulio šalyse esančiuose įmonės padaliniuose dirba daugiau kaip 233 000 darbuotojų.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!