„Auto Bild“ didžiojo žieminių padangų testo nugalėtojos – „Continental“ padangos

19 spalio 2017, 21:30

Didžiajame „Auto Bild“ žieminių padangų teste antrus metus iš eilės geriausiomis buvo pripažintos „Continental WinterContact TS 860“ padangos. SUV automobiliams skirto „Auto Bild Allrad“ žurnalo specialistai „Continental WinterContact TS 850 P“ padangas įvertino kaip „pavyzdines“.

Hanoveris, 2017 m. spalio mėn. Vokietijos „Auto Bild“ žurnalo atliktuose bandymuose net du „Continental“ žieminių padangų modeliai užėmė aukščiausias vietas. Didžiajame „Auto Bild“ žieminių padangų teste nugalėtojomis tapo „WinterContact TS 860“ padangos, o SUV automobiliams skirtame „Auto Bild Allrad“ žurnale žieminės „WinterContact TS 850 P“ padangos buvo įvertintos kaip „pavyzdinės“. Vidutinės klasės 225/50 R17 dydžio padangos buvo bandomos 3-os serijos BMW automobiliu, 225/55 R 17 dydžio SUV automobilių padangos – BMW X3 automobiliu. Išsamūs bandymų rezultatai buvo paskelbti 2017 m. 40-ajame „Auto Bild“ ir 2017 m. 11-ajame „Auto Bild Allrad“ numeriuose.

Pirmojoje didžiųjų „Auto Bild“ žieminių padangų bandymų dalyje buvo bandoma skirtingų gamintojų 50 padangų modelių. Atlikus stabdymo testus ant šlapio asfalto, buvo atrinkta 20 geriausių padangų modelių. Vėliau šios padangos buvo bandomos atliekant net 16 skirtingų testų ant sniego, ledo, taip pat šlapios ir sausos kelio dangos. „Teste nugalėjusios padangos pasižymėjo įspūdingomis važiavimo savybėmis esant bet kokioms eismo sąlygoms, užtikrino itin tikslų ir dinamišką automobilio valdymą tiek ant sniego, tiek ir ant sausos kelio dangos“, – taip apie „Continental WinterContact TS 860“ padangas atsiliepė bandymus atlikę specialistai.

Bandymuose antrus metus iš eilės geriausiai įvertintos „Continental“ padangos aplenkė tokius modelius kaip „Michelin Alpin 5“ ir „Dunlop Winter Sport 5“, kurios užėmė atitinkamai antrą ir trečią vietas. Ketvirtoje vietoje liko „Goodyear UltraGrip Performance Gen 1“ modelis, penktoje – „Semperit Speed Grip 3“ padangos.

O „Auto Bild Allrad“ teste ekspertai išbandė dešimt Europos, JAV ir Azijos padangų gamintojų modelių. Jos buvo testuojamos važiuojant sniegu, šlapiu ir sausu keliu – iš viso šiomis padangomis buvo atlikta 14 skirtingų bandymų. Susumavus galutinius rezultatus, „WinterContact TS 850 P“ padangas specialistai išskyrė kaip „pasižyminčias puikiomis savybėmis ant sniego, užtikrinančias ypatingai stabilų važiavimą tiesiai, taip pat kaip itin subalansuotų savybių ir tyliai riedančias žiemines padangas“.

Abu šie „Continental“ žieminių padangų modeliai pakartojo pernykštę sėkmę – „WinterContact TS 860“ padangų modelis taip pat buvo išrinktas geriausiu 2016 m. didžiajame „Auto Bild“ žieminių padangų teste, o „WinterContact TS 850 P“ buvo įvertintos kaip „pavyzdinės“ padangos SUV automobilių „Auto Bild Allrad“ žurnalo bandymuose.

www.continental-corporation.com

Continental plėtoja pažangias technologijas ir sprendimus, skirtus tvariam ir apjungtam žmonių ir krovinių pervežimui. 1871 metais įkurta technologijų kompanija siūlo saugius, efektyvius, sumanius ir prieinamus sprendimus automobiliams, įrenginiams, eismo ir transporto parko valdymui. 2016 metais Continental apyvarta siekė 40,5 milijardų eurų ir šiuo metu 56 pasaulio šalyse esančiuose įmonės padaliniuose dirba daugiau kaip 230 000 darbuotojų.

Komentarai

Komentaras turi būti ilgesnis nei 5 ženklai.

Atkreipkite dėmesį į taisykles!

Komentarų nėra. Būkite pirmas!